Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

szkolenie 12970
Zwykło się mawiać, że nauka języka obcego to coś, co trwa całe życie, bo zawsze pozostaje tu jakieś pole do poprawy. Podobnie jest z konstruowaniem swojego CV. Warto pracować nad tym, żeby co jakiś czas pojawiały się w nim umiejętności, aktualnie cenione przez pracodawców. Z oczywistych względów najbardziej opłacalne jest inwestowanie w naukę kompetencji, o których wiemy, że będą pożądane w dłuższej perspektywie czasowej. Znajomość Excela zdecydowanie jest właśnie taką umiejętnością.

 

Dlaczego Excel?

Excel jest narzędziem, o którym słyszał każdy. Jego popularność wcale nie oznacza, że dużo osób wie, jak z niego korzystać na zaawansowanym poziomie. Ludzie przeważnie mogą pochwalić się jedynie podstawową znajomością Excela, a tylko garstka rzeczywiście zna bardzo dobrze jego możliwości. Takie "wyższe" kwalifikacje nadal są więc czymś, co z perspektywy pracodawców jest bardzo atrakcyjnym punktem CV.

Oprócz tego, że nauka Excela zwiększa konkurencyjność nasze aplikacji, znajomość narzędzia ma jeszcze jedną ważną zaletę. Coraz częściej możemy spotkać się z tym, że ludzie zmieniają branżę, w której pracowali i poświęcają się karierze na stanowisku, niepowiązanym z ich dotychczasowym zatrudnieniem. Elastyczny pracownik jest w stanie dopasować się do dynamicznej sytuacji na rynku i lepiej radzi sobie w razie zwolnienia lub spowolnienia w danej branży. Taka elastyczność nie pojawia się ot tak, tylko jest efektem pracy, a dokładniej wynika z tego, że dana osoba poświęciła czas na zdobywanie uniwersalnych umiejętności. Z Excela korzysta się w bardzo wielu branżach, np. w logistyce, HR, księgowości, finansach, różnorodnych organizacjach oraz na stanowiskach w szeroko pojętej kulturze. Czasem zdarza się, że znajomość tego narzędzia jest jedyną furtką do nowej ścieżki kariery. Jak zatem lepiej poznać tajniki Excela?

 

Excel dla zaawansowanych - szkolenia

Najprostszą i przynoszącą najlepsze efekty metodą nauki są profesjonalne szkolenia Excel dla księgowych, w logistyce i inne. Samodzielna nauka jest oczywiście konieczna. Jeśli jednak nie połączymy jej z odpowiednim kursem, może być żmudną przeprawą przez niezrozumiałe formuły.

 

Wybierając szkolenia:

  • zyskujemy cenne pomoce naukowe

Dzięki nim, łatwiej uda się nam przyswajać i utrwalać wiedzę

  • zyskujemy wsparcie mentora

Pomoc bardziej doświadczonej osoby to ogromna oszczędność czasu. Podczas przyswajania nowej umiejętności zawsze trafia się na pewne bariery. Wykwalifikowany prowadzący wyjaśni nam daną kwestię, a my sprawnie ruszymy do dalszej nauki.

  • możemy liczyć na różne metody nauczania

Kursy intensywne, szkolenia stacjonarne oraz te online - tak zróżnicowana oferta pozwoli wybrać nam tryb nauki, który nie będzie kolidował z codziennymi obowiązkami oraz pracą zawodową.

  • otrzymamy certyfikat ukończenia kursu


Profesjonalne firmy, takie jak np. http://kurs-excel.pl po ukończeniu kursu zapewniają swoim klientom oficjalny certyfikat, potwierdzający nabyte przez nich umiejętności.

  • zyskamy cenne, praktyczne wskazówki

Excel ma przede wszystkim ułatwiać naszą pracę. Kursy dedykowane konkretnym branżom obfitują w praktyczne rozwiązania, które realnie przydadzą się uczestnikowi szkolenia.