Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

szkolenie 12970
Zwykło się mawiać, że nauka języka obcego to coś, co trwa całe życie, bo zawsze pozostaje tu jakieś pole do poprawy. Podobnie jest z konstruowaniem swojego CV. Warto pracować nad tym, żeby co jakiś czas pojawiały się w nim umiejętności, aktualnie cenione przez pracodawców. Z oczywistych względów najbardziej opłacalne jest inwestowanie w naukę kompetencji, o których wiemy, że będą pożądane w dłuższej perspektywie czasowej. Znajomość Excela zdecydowanie jest właśnie taką umiejętnością.

 

Dlaczego Excel?

Excel jest narzędziem, o którym słyszał każdy. Jego popularność wcale nie oznacza, że dużo osób wie, jak z niego korzystać na zaawansowanym poziomie. Ludzie przeważnie mogą pochwalić się jedynie podstawową znajomością Excela, a tylko garstka rzeczywiście zna bardzo dobrze jego możliwości. Takie "wyższe" kwalifikacje nadal są więc czymś, co z perspektywy pracodawców jest bardzo atrakcyjnym punktem CV.

Oprócz tego, że nauka Excela zwiększa konkurencyjność nasze aplikacji, znajomość narzędzia ma jeszcze jedną ważną zaletę. Coraz częściej możemy spotkać się z tym, że ludzie zmieniają branżę, w której pracowali i poświęcają się karierze na stanowisku, niepowiązanym z ich dotychczasowym zatrudnieniem. Elastyczny pracownik jest w stanie dopasować się do dynamicznej sytuacji na rynku i lepiej radzi sobie w razie zwolnienia lub spowolnienia w danej branży. Taka elastyczność nie pojawia się ot tak, tylko jest efektem pracy, a dokładniej wynika z tego, że dana osoba poświęciła czas na zdobywanie uniwersalnych umiejętności. Z Excela korzysta się w bardzo wielu branżach, np. w logistyce, HR, księgowości, finansach, różnorodnych organizacjach oraz na stanowiskach w szeroko pojętej kulturze. Czasem zdarza się, że znajomość tego narzędzia jest jedyną furtką do nowej ścieżki kariery. Jak zatem lepiej poznać tajniki Excela?

 

Excel dla zaawansowanych - szkolenia

Najprostszą i przynoszącą najlepsze efekty metodą nauki są profesjonalne szkolenia Excel dla księgowych, w logistyce i inne. Samodzielna nauka jest oczywiście konieczna. Jeśli jednak nie połączymy jej z odpowiednim kursem, może być żmudną przeprawą przez niezrozumiałe formuły.

 

Wybierając szkolenia:

  • zyskujemy cenne pomoce naukowe

Dzięki nim, łatwiej uda się nam przyswajać i utrwalać wiedzę

  • zyskujemy wsparcie mentora

Pomoc bardziej doświadczonej osoby to ogromna oszczędność czasu. Podczas przyswajania nowej umiejętności zawsze trafia się na pewne bariery. Wykwalifikowany prowadzący wyjaśni nam daną kwestię, a my sprawnie ruszymy do dalszej nauki.

  • możemy liczyć na różne metody nauczania

Kursy intensywne, szkolenia stacjonarne oraz te online - tak zróżnicowana oferta pozwoli wybrać nam tryb nauki, który nie będzie kolidował z codziennymi obowiązkami oraz pracą zawodową.

  • otrzymamy certyfikat ukończenia kursu


Profesjonalne firmy, takie jak np. http://kurs-excel.pl po ukończeniu kursu zapewniają swoim klientom oficjalny certyfikat, potwierdzający nabyte przez nich umiejętności.

  • zyskamy cenne, praktyczne wskazówki

Excel ma przede wszystkim ułatwiać naszą pracę. Kursy dedykowane konkretnym branżom obfitują w praktyczne rozwiązania, które realnie przydadzą się uczestnikowi szkolenia. 

WhitePress Prawa