Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Branża urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu, a zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania i przełomy technologiczne w tym zakresie jedynie napędzają ten interes. Nic więc dziwnego, że na rynku pracy znajdujemy coraz więcej atrakcyjnych ofert dla fachowców zajmujących się montażem czy serwisowaniem stacjonarnych urządzeń chłodniczych. Zarazem aby objąć takie stanowisko w prężnie rozwijającej się firmie z tej gałęzi gospodarki, niezbędny okazuje się certyfikat F-gazy. Serwis kursy-zawodowe24.pl organizuje kompleksowe szkolenia w tematyce ściśle związanej z programem ustawy o F-gazach, przygotowując kandydatów do zdania egzaminu. Otrzymujesz nie tylko zaświadczenie ukończenia szkolenia, ale przede wszystkim kompleksową wiedzę od A do Z, która umożliwi Ci serwisowanie oraz instalację stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych czy pomp ciepła, tak kluczowych w strategii przejścia na OZE.

 

 Szkolenie F gazy

Montaż i serwisowanie stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła

Nie będąc specjalnie zorientowanym w rynku energetycznym, możemy bez trudu zauważyć, że branża OZE stale się rozrasta, a to stymuluje powstawanie nowych miejsc pracy dla fachowców w zakresie montażu i serwisowania urządzeń, które wspierają firmy w zwrocie ekologicznym. Wystarczy wspomnieć serwisowanie stacjonarnych urządzeń chłodniczych, szeroko stosowanych w przemyśle spożywczym; urządzeń klimatyzacyjnych, które pojawiają się nie tylko w biurowcach, ale i w naszych domach, a także - pomp ciepła, które wspierają rozsądne gospodarowanie zasobami naturalnymi i transformację energetyczną.

 

Fluorowane gazy cieplarniane jako zagrożenie ekologiczne

Przy zastosowaniu fluorowanych gazów cieplarnianych w procesach technologicznych firmy przyczyniamy się do wypuszczania w atmosferę cząsteczek zubożających warstwę ozonową. Dlatego tak istotne pozostaje podwyższanie świadomości ekologicznej potężnych firm i drobnych przedsiębiorców, wspierające zrównoważoną politykę energetyczną, a także modernizację rynku pod kątem OZE.

 

Szkolenie F-gazy online lub stacjonarnie - wiedza z zakresu fluorowanych gazów cieplarnianych

Wymienianie instalacji zawierających fluorowane gazy cieplarniane na nowe, ekologiczne projekty OZE wymaga specjalistycznego przeszkolenia. A takie właśnie oferuje serwis kursy-zawodowe24.pl, w ramach kompleksowego kursu przygotowując personel firmy do pracy montażowej i serwisowej urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych czy pomp ciepła w ramach przepisów sporządzonych przed urząd dozoru technicznego. Kurs f gazy z naszą grupą to gwarancja przygotowania pod kątem egzaminu, wsparcia ze strony doświadczonych wykładowców oraz wiedzy, którą zespół wykorzysta w codziennej pracy.

WhitePress Prawa