Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Horeca
Prowadzisz lokal gastronomiczny? Zależy ci na rozwoju firmy? Chcesz, żeby klienci polecali twoją kawiarnię, czy restaurację? Zadbaj o czystość! Postaw na wysokiej jakości środki, które sprawią, że twój lokal zawsze będzie schludny, lśniący i pachnący. Jakie preparaty warto mieć pod ręką? Sprawdź to!

 

 

 

 

 

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich klientów

Czystość i higiena to podstawa w branży gastronomicznej. Klienci bardzo mocno zwracają uwagę na warunki panujące w lokalu. Chcą mieć pewność, że otrzymają posiłek przygotowany w niemal sterylnych warunkach. Każdy właściciel lokalu gastronomicznego powinien zadbać o to, żeby środki dezynfekcyjne były zawsze pod ręką. Preparaty te muszą być dostępne zarówno dla pracowników, jak i klientów. Kupując chemię dezynfekcyjną dla Horeca dedykowaną do restauracji czy kawiarni, wybierz te produkty, które są przeznaczone do dezynfekcji miejsc (blatów, stołów, itp.) mających kontakt z żywnością.

 

Błyskawicznie wyczyść grille i piekarniki

Prawdziwą zmorą, jeżeli chodzi o branże gastronomiczną, jest czyszczenie grillów i piekarników. Po całym dniu serwowania potraw, sprzęty te są ubrudzone tłustymi, często już zaschniętymi plamami, które trudno usunąć. Niedoczyszczone zabrudzenia nie tylko mogą mieć wpływ na smak przygotowywanych potraw. Mogą także negatywnie odbić się na wydajności urządzeń kuchennych, a w niektórych przypadkach spowodować ich awarię. Preparaty do czyszczenia grilli i piekarników dla Horeca to doskonały wybór dla każdego lokalu gastronomicznego! Dzięki nim bez problemu doczyścisz nawet najbardziej tłuste, przypalone plamy.

 

Czyste blaty i stoły? To możliwe dzięki chemii dla Horeca!

Pracownicy wielu lokali gastronomicznych wiedzą, jak ciężko jest czasami doczyścić blaty robocze lub stoliki. Tłuste lub lepkie plamy, to nie lada wyzwanie. W sprzątaniu tych miejsc ważny jest czas. Kucharz nie przygotuje jedzenia na niedoczyszczonym blacie, a klient nie zamówi niczego, jeżeli zauważy, że stolik jest brudny. Profesjonalna chemia dla Horeca pomoże ci rozwiązać ten problem. Dzięki niej łatwo i szybko usuniesz nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Dodatkowo tego rodzaju preparatów możesz użyć również do mycia okapów, ścian, czy podłogi.

 

Na co zwracać uwagę przy zakupie środków chemicznych dla gastronomii?

Rynek chemii dla gastronomii oferuje duży wybór środków czystości. Dlaczego warto zdecydować się na preparaty dla Horeca? Produkty te to nie tylko gwarancja wysokiej jakości oraz skuteczności. W sprzedaży znajdziesz również dedykowane dla swojej branży wydajne płyny, o wysokim spektrum skuteczności, które pomogą zwalczyć grzyby, bakterie, wirusy otoczkowe i bezotoczkowe oraz różne zarodniki.

FPM FKM Viton – niezastąpiony produkt w Twoim przemyśle

Pożyczki przez internet bez wychodzenia z domu – najlepsze oferty

WhitePress Prawa