Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

samochód
Gdynia to jedno z polskich miast, gdzie dostępna jest usługa carsharingu. W jej ramach kierowcy mają możliwość wypożyczania samochodów na minuty. Jest to rozwiązanie przydatne w wielu sytuacjach – chętnie korzystają z niego klienci prywatni i biznesowi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Samochód na minuty – kiedy warto?

Wynajem aut na minuty w Gdyni to usługa popularna wśród osób, które cenią sobie wygodę podczas przemieszczania się po mieście. Samochód zapewnia nieporównywalnie większy komfort niż zatłoczony transport publiczny. Auto na minuty to idealna opcja dla tych kierowców, którzy sporadycznie siadają za kółkiem lub z różnych względów nie mają do dyspozycji własnego pojazdu.

 

Samochód na minuty – jak korzystać?

Wynajem samochodów na minuty to bardzo nowoczesna usługa transportowa w całości obsługiwana z poziomu aplikacji na smartfona. Należy ją pobrać ze strony wypożyczalni PANEK CarSharing, zainstalować na telefonie oraz zarejestrować się w niej. Potrzebne do tego jest ważne prawo jazdy oraz karta kredytowa, z której będzie pobierana płatność za usługę. Po uzyskaniu potwierdzenia utworzenia konta klienta można rozpocząć korzystanie z usługi. Aplikacja jest wyposażona w mobilną mapę pokazującą dostępne pojazdy. Służy również do otwierania samochodu i kończenia najmu, przy czym wymagane jest pozostawienie pojazdu w strefie wypożyczalni w ogólnodostępnym miejscu. Za jej pośrednictwem należy także zgłaszać ewentualne uszkodzenia.

 

Samochód na minuty – dlaczego warto?

Jest sporo przesłanek przemawiających za tym, aby wypożyczyć auto na minuty. Gdynia to bardzo duże miasto – z każdym rokiem przybywa tu osobowych samochodów. Tymczasem jeden współdzielony pojazd jest w stanie zastąpić kilka prywatnych aut, co przyczynia się do zmniejszenia intensywności ruchu oraz zmniejszenia ilości spalin. Kierowca płaci jedynie za dystans pokonany w określonym czasie. Nie ponosi kosztów tankowania, ubezpieczenia oraz serwisu – zasady najmu są atrakcyjne i bardzo przejrzyste, niemniej zawsze trzeba zapoznać się z regulaminem wypożyczalni.

Stany Zjednoczone wracają do porozumienia paryskiego

Pierwiastek kobiecy w akcji

WhitePress Prawa