Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

stylu rustykalnym
Sielsko, wiejsko, naturalnie, czyli… rustykalnie! Rustykalny styl bije rekordy popularności – nadaje wyjątkowego klimatu poprzez wprowadzenie takich elementów, jak cegła, kamień i drewno, a więc inspirowanych naturą i wiejskim klimatem. A jakie dekoracje do salonu w rustykalnym stylu warto wybrać? Czy fotoobraz na płótnie to dobry pomysł? Jaki wybrać motyw i wzór, by idealnie podkreślały klimat wnętrza?

 

 

 

 

Fotoobraz na płótnie – ciekawy pomysł na dekorację

Dodatki w rustykalnym stylu nieodłącznie powinny wiązać się z naturą, mieć w sobie swoistą dzikość i zew. Nie inaczej jest w przypadku fotoobrazów na płótnie, niezwykle popularnych dekoracji, które mają w sobie ogromny potencjał. Doskonale sprawdzą się na dużych, ceglanych ścianach, przełamując nieco ich surowość, idealnie także podkreślą styl tam, gdzie nie ma możliwości na aranżację w drewnie czy kamieniach. A co powinien przedstawiać rustykalny fotoobraz na płótnie? Jest sporo ciekawych motywów, ale wiele zależy od tego, czy podąża się w stylu nowoczesnego rustykalizmu czy też woli się klasyczne, tradycyjne wzory.

 

Fotoobraz na płótnie w rustykalnym stylu do salonu

Poszukując idealnego fotoobrazu na płótnie do salonu, w którym rządzi rustykalny styl, warto zwrócić uwagę na wzory przedstawiające drzewa, zwierzęta (wyjątkowo popularne są jelenie oraz wilki), górskie pejzaże i motywy związane z wsią, przy czym warto również zwrócić uwagę na formę przekazu. W nowoczesnych wnętrzach inspirowanych rustykalnym stylem doskonale sprawdzą się fotoobrazy na płótnie w nieco surowym, abstrakcyjnym charakterze, zaś w bardziej klasycznych wnętrzach można zawiesić nawet reprodukcje słynnych dzieł przedstawiających pejzaże czy martwą naturę. Dużą rolę gra tutaj kolorystyka – naturalna, lekka, związana z barwami ziemi.

Fotoobraz na płótnie z pewnością samym swoim charakterem doskonale sprawdzi się w rustykalnym wnętrzu – ma w sobie klimat, zbliżający go to prawdziwych obrazów, dzięki czemu będzie wyjątkową dekoracją.

 

Stylowy fotoobraz na płótnie – gdzie go zawiesić?

Fotoobrazy na płótnieszczególnie we wnętrzach w rustykalnym stylu, doskonale sprawdzą się do stworzenia wyjątkowej galerii. Wówczas warto wykorzystać różne rozmiary obrazów i powiesić je w myśl „kontrolowanego chaosu”. Można również wykorzystywać pojedyncze fotoobrazy po to, by ożywiać ściany. Tak naprawdę wszystko zależy od własnej inwencji, ale pewne jest to, że rustykalny fotoobraz na ścianie w salonie będzie robił duże wrażenie!

 

Do czego jest potrzebny kosz filtracyjny

Wentylator sufitowy, rodzaje, zastosowanie i sposób montażu

WhitePress Prawa