Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W każdej firmie kluczowe znaczenie ma niezawodność związana z bezpieczeństwem użytkowania urządzeń a także oszczędność, którą można przy okazji zyskać. Jak jednak sprawić, aby zawsze mieć najnowsze oprogramowanie i sprzęt? Jak zyskać takie korzyści, które pozwolą firmie dostać nowe aktualizacje i sprzęty w korzystnej cenie - uwzględniając duży rabat zarówno dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw? Co trzeba zrobić i gdzie należy się zgłosić, aby dostać zniżkę dla klientów biznesowych?

Rabat na urzadzenia Fortinet

Czym jest Forti Trade Up - co daje jego subskrypcja?

Jeżeli w twojej firmie są wdrożone rozwiązania firmy Fortinet to z pewnością interesuje cię szybkie, bezpieczne i łatwe wdrażanie wszelkiego rodzaju nowości, które pojawią się na rynku. W takim przypadku zamówienie Forti Trade Up wydaje się być najlogiczniejszym rozwiązaniem, ponieważ jest to nic innego, jak rabat (i to niemal 50%!) na nową wersję jednostki lub specjalistyczne wsparcie inżyniera. To wszystko da ci naprawdę wiele korzyści, które sprawią, że pozycja twojej firmy wzrośnie. 

 

Kto może skorzystać z programu Forti Trade Up - oferta dla małych, dużych i średnich firm?

Forti Trade Up to rozwiązanie, które zostało zaprojektowane w taki sposób, aby mogło pomóc zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach. A korzyści są naprawdę rozległe - mając wdrożony program Forti Trade Up można zaoszczędzić realne pieniądze zarówno przy wymianie urządzenia, jak i przy zakupie usługi FortiCare. To z kolei przełoży się na bezpieczeństwo funkcjonowania twojej firmy. Nie musisz także bać się o zapewnienie ciągłości działania nowym urządzeniom - usługa FortiCare, dzięki której będziesz mieć dostęp do inżyniera, sprawi, że pokonasz każdy ewentualny problem i naprawisz każdą usterkę. 

 

Gdzie można dostać korzystny rabat na urządzenia fortinet dla swojej firmy?

Jeżeli szukasz wsparcia i ochrony w związku z zagrożeniami i zdecydowałeś się wdrożyć w swojej firmie urządzenia FortiGate to w ramach Forti Trade Up możesz dostać nawet 45% zniżkę na sprzęty i 34% zniżkę na usługę FortiCare na stronie www.vida.pl. Co ważniejsze nie musisz czekać aż na koniec swojej subskrypcji, możesz zamówić Forti Trade Up jeszcze w czasie trwania starej. Dzięki temu zabiegowi będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze i może za ich pomocą jeszcze bardziej rozwinąć swoją firmę, lub wykorzystać je w inny sposób. 

WhitePress Prawa