Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

parasole przezroczyste reklamowe schirmmacher.pl
Moda na przezroczyste parasole przeciwdeszczowe trwa w najlepsze, nie można się więc dziwić, że właściciele firm, szukający gadżetów reklamowych z własnym logo zainteresowali się tym produktem. Jak wygląda jego jakość, ceny i możliwość nadruku tłumaczymy w niniejszym artykule.

 

 

 

 

 

 

 

Przezroczyste parasole przeciwdeszczowe - charakterystyka

Przezroczyste parasolki mają całkiem długą historię. Pierwsze z nich powstały już w latach 50 w Japonii, nie były jednak całkowicie transparentne jak to jest obecnie. Ich kopuła była początkowo mlecznobiała i dopiero wraz z rozwojem nowoczesnych technologii wypracowano taki materiał parasola, który jest jednocześnie trwały i przezroczysty. Dzisiejsze przeciwdeszczowe parasole przezroczyste pozwalają widzieć przez swój materiał wszystko to, co przed nami: ulicę, mijanych pieszych, budynki a nawet zachmurzone, deszczowe niebo.

Na kontynencie azjatyckim ten typ parasoli jest niesłychanie popularny od prawie 10 lat. Nie ma się więc co dziwić, że pojawił się nawet w takich bestsellerowych serialach, jak Seks w Wielkim Mieście. Prawdziwa moda na przezroczyste parasole nastała jednak w roku 2018. To wówczas topowe domy fashion okrzyknęły je modowym hitem sezonu, a kobiety (bo to one zazwyczaj pytają o ten produkt) zaczęły ich nagminnie poszukiwać w sklepach. Z taką przezroczystą parasolką pokazała się nawet Królowa Elżbieta II!

Nowy, modny gadżet reklamowy

parasole przezroczyste reklamowe schirmmacher

W branży gadżetów reklamowych, wśród których parasole z nadrukiem reklamowym są nadal silnym filarem, nadążanie za modą jest istotne. Wszak gadżet reklamowy z własnym logotypem firmy, to swoista wizytówka marki. A przeciwdeszczowe przezroczyste parasole świetnie się do tego nadają, jeśli Twoimi Klientkami są nowoczesne kobiety, Twoja marka zajmuje się kosmetykami, modą lub ogólnie chcesz być kojarzony z postępem.

Na polskim rynku ciężko jednak było je do niedawna znaleźć. Zmieniło się to w zeszłym roku, kiedy utworzył u nas swój oddział znany austriacki producent parasoli reklamowych, firma Schirmmacher https://schirmmacher.pl/ . Firma od kilku już lat sprzedaje je z powodzeniem na rynkach niemieckich.

Przezroczyste parasole z nadrukiem reklamowym - ceny, ilości i możliwości

W sklepie internetowym Schirmmacher https://schirmmacher.pl/ znajdziesz przezroczyste parasole wysokiej jakości, bo wielokrotnie nagradzanej marki FARE. Ich druty wykonane są z lekkiego, ale trwałego włókna szklanego a kij ze stali. Dzięki temu te produkty są odporne na wiatr, a firma daje na nie 2 lata gwarancji. Do wyboru są albo całkowicie transparentne parasole, albo takie z dekoracyjnym, kontrastowym brzegiem, który doskonale komponuje się z barwami nadruku, m.in. czerwonym, czarnym czy zielonym.

parasol przezroczysty z logo schirmmacher

Ceny mogą Cię zaskoczyć, bo zaczynają się już od dwudziestu kilku złotych. Zamówienie też nie musi być ogromne - wystarczy zaledwie 48 sztuk, czyli nie musisz być ogromną firmą z wielkim budżetem reklamowym. Nadruk logotypu firmy na przezroczystym poszyciu można wykonać na jednym lub kilku panelach parasola. Efekty zobaczyć możesz na zdjęciu.

Dobre relacje z klientami to podstawa. Dlaczego rNPS jest potrzebne?

Prowadzisz firmę? Sprawdź, jak pozyskać środki na jej rozwój!

WhitePress Prawa