Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

program do magazynu
Dobry program magazynowy powinien oferować dostęp do palety przydatnych funkcji, zapewniać intuicyjną obsługę, a także podążać za nowymi technologiami. Na co zwrócić uwagę, wybierając program do magazynu 2022?

 

 

 

 

 

Bezpieczne i niezawodne technologie

Aby program mógł zapewnić niezawodną pracę magazynu, powinien bazować na bezpiecznych i niezawodnych technologiach. Jaki program magazynowy warto wybrać? Najlepiej zwrócić uwagę na oprogramowanie wykorzystujące technologie uznanych producentów, na przykład Microsoft SQL Server oraz Microsoft .NET. Gwarantują one stabilne działanie nawet w przypadku zarządzania i przechowywania tysięcy dokumentów. Takie technologie wykorzystuje popularny wśród firm program do magazynowania LoMag.

 

Szybka synchronizacja danych w firmie

Dzisiaj kluczowe znaczenie ma łatwy wgląd do wszystkich danych, dlatego dobre oprogramowanie do magazynu 2022 powinien dawać do nich natychmiastowy dostęp i pozwalać na ich błyskawiczną synchronizację. Dzięki temu wszyscy użytkownicy oprogramowania mogą mieć pod ręką zawsze najświeższe informacje. Bezpieczne przechowywanie i synchronizację danych zapewnia chmura, która pozwala na przechowywanie ich na zewnętrznym serwerze. Wtedy z oprogramowania mogą korzystać użytkownicy różnych urządzeń – komputerów, smartfonów, kolektorów danych, skanerów kodów.

 

Łatwa obsługa bez czasochłonnego szkolenia

Dobry program magazynowy powinien być prosty w obsłudze i przyjazny dla użytkownika. Dzięki temu rozpoczęcie z nim pracy nie będzie wymagało czasochłonnych szkoleń. Czytelny interfejs, przejrzyście zaprezentowane funkcje oraz pomoc techniczna mają kluczowe znaczenie, by praca z oprogramowaniem magazynowym była łatwa i wygodna.

 

Integracje z systemami e-commerce

Gdy magazyn jest częścią firmy prowadzącej sklep internetowy, duże znaczenie ma synchronizacja z systemami e-commerce, które pozwalają na zarządzanie sklepami online. Dzięki temu wymiana danych między sklepem a magazynem następuje automatycznie. Magazynowy program LoMag pozwala użytkownikom na synchronizację z popularnymi systemami, w tym SkyShop, PrestaShop, Click Shop, Shoper, BaseLinker oraz Allegro REST API.

 

 

Nowinki w branży druku online w 2022

WhitePress Prawa