Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Prezenty na święta 2021
Jak znaleźć trafiony, ciekawy i niedrogi prezent na święta dla swoich bliskich? Najlepszy prezent to podobno taki, który jest potrzebny obdarowywanej nim osobie, a jednocześnie ona sama nie planuje jego zakupu. Oto garść świątecznych inspiracji z podziałem na propozycje prezentu dla niej i dla niego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomysły na trafiony prezent dla niej

Szukając drobnego upominku świątecznego dla kobiety, często wybiera się różnego rodzaju kosmetyki. Zamiast tradycyjnych balsamów do ciała czy peelingów, zaleca się wybór kosmetyków takich jak sole do kąpieli, dzięki którym obdarowana osoba będzie miała okazję na chwilę relaksu. Sól do kąpieli kiedyś się skończy, jednak jej eleganckie opakowanie, szklany słoiczek z personalizowaną etykietą, pozostanie na długo. Niedrogie pomysły na prezenty na święta dla kobiety to także wysoka szklanka do latte z grawerem, duży kieliszek do wina z zabawnymi napisami na szkle, albo skórzana zakładka do książki z inicjałami jej właścicielki.

Mając nieco większy budżet lub poszukując bardziej okazałego prezentu dla bliskiej sobie kobiety, warto wziąć pod uwagę coś nietypowego, co jej samej mogłoby nie przyjść do głowy. Propozycją może być drewniana półka na wannę z miejscem na książkę, kieliszek do wina, szklankę, telefon komórkowy, a nawet miskę. Półkę taką wykonuje się z drewna bambusowego, które cechuje się niską chłonnością wody i szybko wysycha.

 

Świąteczne upominki dla niego

Co wybrać na drobny prezent świąteczny dla mężczyzny? Warto postawić na zabawny i niepowtarzalny upominek, taki jak na przykład eleganckie szkockie mydło w kostce zamknięte w ozdobnej puszce. Na szczególną uwagę zasługuje zapach mydła, bo czy obdarowywany nim mężczyzna kiedykolwiek wcześniej mógł kąpać się wśród aromatu whisky?

Przy nieco większym budżecie dobrym pomysłem na upominek dla mężczyzny mogą być produkty wykonywane z naturalnej skóry. Mowa między innymi o tradycyjnych portfelach, które wzbogaca się o inicjały ich przyszłych właścicieli. Inna możliwość to wybór skórzanego etui na okulary, kosmetyczki, breloka do kluczy, albo nawet eleganckiego etui na laptopa. Dla panów, którzy nie korzystają z takich akcesoriów, alternatywą mogą być kryształowe zestawy kieliszków albo szklanek z ozdobną karafką.

 

Urlop w Mikołajkach – jakie są atrakcje dla dzieci?

Kurs online – jak go przygotować, by sprzedawał?

WhitePress Prawa