Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Podświetlane napisy
Trójwymiarowe, podświetlane napisy na ścianę to jeden z najlepszych sposobów oryginalnego wyróżnienia budynku, lokalu, każdego wnętrza i przestrzeni, zarówno prywatnej jak i firmowej. Sprawdzą się na dachu, elewacji, w recepcji i pokoju dziecka. Przykują uwagę, ozdobią i zdecydowanie podkreślą nietuzinkowość miejsca. A jeśli będą wyjątkowo efektowne – okazałe, wyraźne, piękne, stworzone z pasją i wyobraźnią – efekt zachwytu gwarantowany! Litery 3D podświetlane to prosta droga do stworzenia wyjątkowego klimatu wszędzie tam, gdzie potrzeba.

 

Litery 3D podświetlane – efektowny motyw dekoracyjny

Nie da się ukryć, że litery 3D podświetlane prezentują się zjawiskowo, i to zawsze - zarówno we wnętrzach, jak i na powietrzu. Przestrzenne elementy efektownie oddzielają się od tła swoją wypukłością, a ich dodatkowe rozświetlenie sprawia, że efekt wizualny staje się wyjątkowo intensywny. W prosty sposób wpływa to na zwiększenie prestiżu zdobionego lokalu, miejsca, budynku czy reklamowanej marki.

Świetlne litery pięknie dekorują lokal usługowy, zdobią firmowe pomieszczenia i przydają się podczas okolicznościowych wielkich imprez. Fantastycznie prezentują się zarówno sporych rozmiarów podświetlane napisy na ścianę i wolnostojące, jak i drobne dekoracje na stół czy do gabinetu. To ten typ ornamentu, który zawsze robi doskonałe pierwsze wrażenie i na długo zapada w pamięć. Dlatego też niezwykle chętnie wykorzystywany jest do celów reklamowych.

 

Podświetlane litery – świetna nawigacja i sposób na reklamę

Co najlepiej wskaże drogę do firmy i oznaczy docelowy budynek? Rzecz jasna, litery 3D podświetlane! Będą szczególnie pomocne po zmroku, w niepogodę i w czasie krótkich jesienno-zimowych dni. Oraz wszędzie tam, gdzie w gąszczu reklam i bloków o przeróżnej stylistyce ciężko będzie dostrzec to, co naprawdę istotne. Podświetlane napisy na ścianę nawet w takim krajobrazie nie znikną, a nie raz swoją jasnością i zdecydowaniem górować będą nad otoczeniem.

Z uwagi na doskonałą widoczność, trójwymiarowe napisy świetlne są wprost idealnym nośnikiem reklamowym. Barwne litery, symbole i loga łatwo przyciągają uwagę i wzbudzają zainteresowanie odbiorcy. Jeśli są odpowiednio zaprojektowane, wykonane i zgodne z kierunkiem, przekazem i wyobrażeniem danej marki, stanowią doskonałe narzędzie brandingowe. Bo pozytywne skojarzenia i dobre emocje związane z firmą, jej marką i produktami to ogromny krok na drodze do rynkowego sukcesu.

 

Podświetlane napisy na ścianę – efekt „wow” w Twoim domu

Podświetlane napisy to nie tylko efektowna reklama i skuteczny sposób na dotarcie do klientów, ale i piękna ozdoba każdego domu. Litery umieszczone na ścianie salonu mogą być, czym chcesz – sposobem oświetlenia czy wyrażenia własnego stylu, życzeniem, przekazem czy mottem. Niczym malowidło lub fantazyjny obraz udekorują zbyt obszerną, pustą ścianę lub jak nocna lampka zawisną nad sypialnym łożem czy łóżeczkiem malucha w dziecięcym pokoiku.

Litery 3D podświetlane równie świetnie, jak we wnętrzu, zaprezentują się na elewacji budynku mieszkalnego, na stojaku w ogrodzie jednorodzinnego domku czy na tarasie. To oryginalny pomysł uczczenia wyjątkowych chwil, jak rodzinne obchody, jubileusze i ważne imprezy. Świetlny neonowy napis z bożonarodzeniowymi życzeniami, uroczyste powitanie czy obwieszczenie światu radosnej nowiny – uczynią święta jeszcze bardziej wyjątkowymi, a udekorowany literkami dom - godnym pozazdroszczenia.

 

Jak dopasować podświetlane napisy do stylu wnętrza?

Podświetlane napisy na ścianę tylko wtedy zaprezentują się dobrze, gdy zostaną właściwie dopasowane do stylu i charakteru wnętrza. Tutaj przydać może się pomoc profesjonalisty z dobrej firmy realizującej projekty w dużych miastach, jak np. Warszawa. Specjaliści będą potrafili odpowiednio doradzić w sprawie rozmaitych opcji - rodzaju liter dedykowanych wnętrzom, ich optymalnej wielkości, jasności czy koloru.

I tak np. w ofercie profesjonalistów z branży reklamowej jak Optimaprint, działającej między innymi w rejonie Warszawa, znaleźć można wszystko, czego potrzeba, by stworzyć wymarzone wnętrze. Litery z efektem echa – ciepłej, miękkiej poświaty doskonale nadadzą się do sypialni, pomieszczeń dzieci czy nastrojowych jadalni. W pokoju nastolatka, czy pomieszczeniach a’la retro i vintage królować mogą litery 3D podświetlane w typie neonów, a super cienkie inicjały i napisy o grubości około 2cm świetnie sprawdzą się w roli estetycznej ozdoby pokoju czy domowego biura.

 

Ważna jakość – znajdź idealne podświetlane napisy!

Podświetlane napisy na ścianę bez wątpienia muszą być najlepszej jakości. Dlatego, by zaoszczędzić na kosztach, korzystnie będzie zamawiać je wprost u producenta oraz w agencjach oferujących kompleksową współpracę z fabryką. Od estetyki wykonania neonów zależeć będzie zarówno końcowy efekt jak i trwałość instalacji. Ma to szczególne znaczenie w przypadku liter 3D umieszczanych na zewnątrz budynków, które zmagać się będą z rozmaitymi, nie zawsze korzystnymi, warunkami pogodowymi.

By osiągnąć pożądany efekt, a litery były dokładnie takie, na jakich nam zależy, warto postawić na wykonawcę ze sporym doświadczeniem i odpowiednim zapleczem maszynowym – sprzętem wysokiej jakości, nowoczesnym i precyzyjnym. Wybierając doskonały wygląd zewnętrznej reklamy, ważnego ornamentu bądź istotnej dekoracji mamy większe szanse na dobre wrażenie, a co za tym idzie – rynkowy i towarzyski sukces.

 

Hale przemysłowe budowa - ile trwa i jakie są jej koszty?

Jak nawiązać współpracę hurtową?