Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

myjnia bezdotykowa
Myjnia samoobsługowa niezmiennie od wielu lat jest bardzo opłacalnym biznesem. Dużą zaletą takiej inwestycji jest fakt, że prowadząc myjnię bezdotykową, nie ma konieczności wykonywania wielu skomplikowanych i absorbujących czynności. Aby otworzyć tego rodzaju biznes, warto wybrać sprawdzonego producenta, który zadba o jakość oferowanych rozwiązań i ich fachowy montaż. Od tego bowiem w znacznym stopniu zależeć będzie, czy dany punkt zdobędzie popularność i przyniesie oczekiwane zyski.

 

 

Myjnie samoobsługowe popularne i sprawdzone rozwiązanie

Myjnia samoobsługowa to popularne wśród kierowców udogodnienie, które umożliwia im samodzielne mycie samochodu. Wariant samoobsługowy jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań dostępnych na rynku, właścicielom pojazdów oferuje pełną kontrolę nad całym procesem mycia oraz dokładność zbliżoną do tej z myjni ręcznej.

W związku z wciąż przybywającą liczbą samochodów na polskich drogach popyt na myjnie niezmiennie od lat rośnie. Wartym wspomnienia jest również fakt, że to właśnie myjnie samoobsługowe cieszą się największą popularnością i zaufaniem wśród Polaków.

 

Myjnie samoobsługowe Christ Wash Systems

 Ze względu na swoją konstrukcję i rozmiar, myjnie bezdotykowe dzielą się na kontenerowe oraz modułowe. 

Wiodący w Europie producent myjni — Christ oferuje oba wspomniane warianty i umożliwia stworzenie dochodowego i niewymagającego wiele troski biznesu. Wersja modułowa myjni Christ doskonale sprawdzi się w lokalizacjach, w których zapotrzebowanie na mycie pojazdów jest mniejsze, ponieważ możliwości techniczne pojedynczego modułu pozwalają na zasilenie do trzech stanowisk mycia.

Natomiast wariant kontenerowy myjni Christ jest w stanie obsłużyć ich większą liczbę ­­— nawet do sześciu stanowisk. Ponadto ta opcja stwarza możliwość wygospodarowania funkcjonalnego zaplecza technicznego lub sanitarnego wewnątrz kontenera. Dodatkową przestrzeń można również przekształcić na toaletę dla klientów.

Wersja modułowa w porównaniu z kontenerową ma mniejsze gabaryty i sprawdzi się na mniej obszernych działkach oraz w miejscach, gdzie natężenie ruchu i zapotrzebowanie na mycie jest niższe.

 

Dlaczego myjnie Christ są tak popularne?

Myjnie bezdotykowe Christ Wash System to niezawodna jakość i sprawdzony sposób na dochodowy oraz niewymagający biznes. Jeśli więc szukasz innowacyjnych rozwiązań i planujesz otworzyć dochodowy oraz cieszący się dobrą opinią profesjonalny punkt mycia pojazdów  — Christ Wash System jest najlepszym wyborem.

Zalety skorzystania z rozwiązań oferowanych przez tę markę to m.in.:

  • wysoka jakość oferowanych myjni,
  • szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań;
  • wieloletnie gwarancja i doskonały serwis,
  • profesjonalna instalacja,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne na każdym etapie budowy myjni,
  • dostęp do szerokiej gamy chemii do mycia i konserwacji marki Christ.

“Christ Wash Systems to jakość w czystym wydaniu. Przyglądając się myjniom zaprojektowanym i wyprodukowanym przez tę innowacyjną markę, już na pierwszy rzut oka widać, że cechy takie jak solidne wykonanie i funkcjonalność są dla tego producenta priorytetem.”

 

Przedstawiciel Christ Wash Systems w Polsce

Jeśli chciałbyś stworzyć dochodowy biznes z oparty o rozwiązania marki Christ nie musisz martwić się o kwestie techniczne. Istniejąca od 1991 roku rodzinna firma Corrimex od lat współpracuje z Christ Wash System i jest jedynym oficjalnym dystrybutorem oraz partnerem tego producenta w Polsce. 

W zakres usług Corrimex wchodzą kompleksowe działania związane z doradztwem i budową myjni, począwszy od wsparcia w trakcie zakupu, przez instalację wszystkich mechanizmów na działce inwestora, aż po uruchomienie myjni i przeszkolenie osób odpowiedzialnych za obiekt.

Corrimex po zakończonych pracach nie zapomina o swoich kontrahentach. Marka świadczy usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Zapewniając przez lata ciągłość funkcjonowania wielu obiektów w Polsce.

Jeśli więc rozważasz inwestycję w myjnie samoobsługową  — skontaktuj się z przedstawicielem Corrimex. Stawiając na ponad 30-letnie doświadczenie Corrimex już na etapie planowania inwestycji unikniesz potencjalnych błędów i nietrafionych wyborów, dzięki czemu inwestycja przyniesie Ci maksymalną satysfakcję i pozwoli osiągnąć zakładane zyski.

 

Paczka kurierem, czy za pośrednictwem brokera?

Odmiany jabłoni polecane do upraw ogrodowych

WhitePress Prawa