Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Pakiety medyczne
Chcesz wiedzieć, jaki pakiet medyczny będzie dla Ciebie odpowiedni? Który kupić, skoro wybór jest tak duży? Czytaj dalej – podpowiemy Ci, jakie usługi otrzymasz najczęściej w ramach konkretnego wariantu i jak sprytnie oszczędzić na pakiecie zdrowotnym!

 

 

 

 

 

 

Zdrowie pod kontrolą

Obecnie mało kto liczy wyłącznie na pomoc publicznej służby zdrowia. Gigantyczne kolejki, wieloletnie czekanie na niezbędne zabiegi czy nieprofesjonalne konsultacje to tylko niektóre wady, przez które nie darzymy jej sympatią. Dziś nie ma jednak żadnego problemu z dostępem do prywatnych firm oferujących indywidualne albo pracownicze pakiety medyczne. Możesz zdecydować się na Tu Zdrowie albo każdą inną firmę. Ich ogromną zaletą jest posiadanie mnóstwa własnych placówek na terenie całej Polski, a jeszcze więcej partnerów, z którymi współpracują. Dzięki temu wcale nie musisz jechać do innego miasta czy województwa, by skorzystać z profesjonalnej opieki medycznej. Firmy współpracują również z wieloma laboratoriami, pracowniami RTG czy tomografii komputerowej, a także centrami rehabilitacyjnymi. To wpływa z kolei na łatwą dostępność do usług różnych specjalistów.

 

Pakiety medyczne na każdą kieszeń

Jeśli kiedykolwiek przeglądałeś oferty pakietów medycznych to z pewnością zdajesz sobie sprawę z rozbieżności cenowych pomiędzy poszczególnymi wariantami. Zarówno w firmie Tu Zdrowie, jak i Lux Med pakiet medyczny podstawowy można rozszerzyć o dodatkowe usługi. W wersji podstawowej masz do dyspozycji np. lekarza internistę, ginekologa czy dermatologa, natomiast pakiety droższe zawierają także konsultacje dentysty albo nefrologa. Wszystko zależy oczywiście od warunków ustalonych przez daną firmę. Bądź świadomym pacjentem i postaw na taki pakiet, który rzeczywiście będzie warty swojej ceny. Jak to zrobić?

 

Porównywarka pakietów medycznych – nie przepłacaj!

Oferty poszczególnych ubezpieczycieli mogą się znaczącą różnić. Poza tym jedna firma może mieć teraz w superpromocję, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Jak się w tym wszystkim połapać, zwłaszcza jeśli wciąż zastanawiasz się, czego konkretnie potrzebujesz? Tak naprawdę wcale nie musisz wertować stron poszczególnych firm i zestawiać ze sobą ręcznie każdego pakietu. Nie trać czasu, skorzystaj z gotowych rozwiązań! Porównywarka pakietów medycznych zrobi wszystko za Ciebie – wystarczy wpisać najważniejsze dane, by w mig otrzymać wynik. Dzięki porównywarkom błyskawicznie dowiesz się, gdzie kupisz najtańszy pakiet medyczny i jakie świadczenia mają w ofercie poszczególne ubezpieczalnie. Prościej się nie da!

 

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze producenta opakowań plastikowych?