Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Powstające trasy międzynarodowe w Polsce oraz coraz szybszy rozwój polskich firm powoduje, że coraz więcej przedsiębiorców stawia na własne hale przemysłowe. Jakie technologie są dziś najczęściej wykorzystywane i dlaczego? Sprawdź, jak budować konstrukcje stalowe z sukcesem!

Nowoczesne technologie budowy konstrukcji stalowych

Jak budować konstrukcje stalowe z pełnym sukcesem?

Konstrukcje stalowe wciąż pozostają niezwykle modne. Wiąże się to z szybkością ich powstawania oraz dużą wytrzymałością. Dzięki temu przedsiębiorca już w ciągu kilku tygodnie może cieszyć się z nowej powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Nowoczesne technologie pozwalają wyciągać jeszcze więcej korzyści ze stawianych hal. W co warto dziś inwestować?

  • Spawane konstrukcje stalowe coraz częściej są prefabrykowane na liniach produkcyjnych. Dzięki temu na miejscu pozostaje tylko złożyć całą halę, niczym z klocków lego, by móc z niej korzystać.
  • Płyty warstwowe, czyli dwa arkusze blachy, pomiędzy którymi znajduje się wypełnienie ze styropianu, wełny mineralnej lub pianki PUR, to doskonałe rozwiązanie w konstrukcjach do przechowywania leków czy innych, wrażliwych na temperaturę towarów. Także hale służące do hodowli drobiu lub innych zwierząt, wykonywane są w tej technologii, by zapewnić optymalne warunki wewnątrz.
  • Instalacje fotowoltaiczne, szczególnie w halach produkcyjnych, mogą generować ogromne oszczędności. Dlatego też warto zastanowić się nad wyposażeniem ogromnego dachu w kilkadziesiąt takich paneli.

Wykorzystując tego typu rozwiązania, z łatwością możesz stworzyć efektywną halę przemysłową. Wszystkie te technologie dostępne są również w Spot-On Welding. Nasi doświadczeni projektanci oraz ekipy budowlane chętnie wdrożą je do Twojej firmy.

 

Dlaczego warto postawić na sprawdzonych wykonawców z Spot-On Welding?

Na rynku znaleźć można wiele firm oferujących stawianie hal namiotowych oraz przemysłowych. Nasze konstrukcje zostały już sprawdzone przez takie koncerny, jak Orlen, Grupa Azoty czy JSW. To właśnie zadowoleni i wracający do nas klienci są najlepszą recenzją świadczonych przez nas usług. Kompleksowo zajmiemy się stawianiem dla Ciebie dodatkowego metrażu. Pozostając w stałym kontakcie, stworzymy konstrukcję dopasowaną dokładnie do Twoich potrzeb. Bo najlepsza hala przemysłowa to taka, która ułatwia i usprawnia działanie firmy! Zadzwoń do nas i sprawdź, co możemy Ci zaoferować w Gliwicach i w okolicach.

WhitePress Prawa