Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

 

Praca zespołowa z wykorzystaniem rozwiązań IT

Za każdą dużą firmą stoi zespół – doświadczony, zżyty, dobrze funkcjonujący. Niezależnie od tego, czy Twój już taki jest, czy dopiero aspirujecie, by stać się nowoczesną grupą, warto zainwestować w odpowiednie narzędzia, które ułatwią Wam współpracę.

Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z nowoczesnych rozwiązań. A prawda jest taka, że nie ma firmy, która lepiej zna się na zwiększaniu możliwości zespołów i rozwijaniu jego celów niż Atlassian, australijski producent znanych na całym świecie systemów Jira oraz Confluence.

Rozwiązania Atlassian  mają na celu wspieranie rozwoju każdej firmy – niezależnie od jej wielkości, czy branży; są stworzone tak, aby zaspokoić potrzeby różnych firm, począwszy od start-upów po duże, korporacje. Może z nich korzystać zarówno branża logistyczna, spedycyjna, prawnicza jak i producenci IT – a są to tylko przykłady, które nie odzwierciedlają całego zakresu możliwości. W czym tkwi „magia”? W odpowiedniej konfiguracji!

 

Rozwój zacznij od technologii

Wyobrażasz sobie firmę, która oferuje nowoczesne usługi, działając na przestarzałych narzędziach? Chcesz wejść na rynek z ofertą wysokiej jakości, podczas gdy Twój zespół pracuje na darmowych narzędziach lub wersjach trialowych? To się nie uda. Zainwestuj w optymalny przepływ pracy, obserwuj wyniki, wprowadzaj zmiany i śledź postępy. Bez uporządkowanego działania, nie odniesiesz sukcesu. Wybierz środowisko IT, którego używają dziesiątki tysięcy firm na całym świecie. Wiesz, że nie ma rozwiązań uniwersalnych? Masz rację! Konieczna jest dokładna analiza potrzeb i odpowiednie dostosowanie rozwiązań. Zaufaj certyfikowanym specjalistom. Dowiedz się więcej: https://ttpsc.com/pl/atlassian/

 

Jira – środowisko do przeprowadzania procesów biznesowych

Ok, muszę zainwestować w nowoczesne rozwiązania, które zostaną dostosowane do potrzeb mojego biznesu. Czyli konkretnie w co? Odpowiedź to: Jira.

Jira to jedno z czołowych narzędzi marki Atlassian. Jeśli zależy Ci na rozwoju zespołu i przeniesieniu procesów biznesowych do spójnego środowiska, nie znajdziesz na rynku zbyt wielu, równie dobrych opcji. Ogromnym atutem tego systemu jest możliwość dodawania i konfiguracji funkcjonalności dzięki aplikacjom dostępnym na Atlassian Marketplace.

W systemie Jira, możesz:

  • Tworzyć zadania i określać ich statusy.
  • Śledzić postępy prac.
  • Prowadzić ewidencję czasu pracy.
  • Przechowywać pliki w wątkach, których dotyczą.
  • Dodawać komentarze i opisy.
  • Przypisywać zadania wybranym osobom z zespołu.
  • Monitorować projekty.

Są to tylko podstawowe funkcje, które można rozbudować aby uzyskać znacznie bardziej zaawansowane środowisko pracy. Co więcej, Jira to system skalowany, który może rosnąć wraz z potrzebami biznesu.

 

Sposób na lepszą organizację pracy – Confluence

 W jaki sposób zintegrować zespół, a jednocześnie stworzyć mu ciekawą, sprawnie działająca przestrzeń do komunikacji? Uzupełnij ekosystem pracy w bazę wiedzy, plików i dokumentacji. W tej roli świetnie sprawdzi się Confluence, dzięki któremu uwolnisz się z pętli maili i dasz swoim pracownikom przestrzeń, w której mogą dzielić się materiałami ale także pomysłami i inicjatywami. Przeczytaj także: https://ttpsc.com/pl/blog/confluence-marki-atlassian-opinie-i-najwazniejsze-funkcjonalnosci-z-perspektywy-uzytkownikow/