Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Najpopularniejsze gry 2021
Każdego roku pojawiają się na rynku kolejne tytuły gier, wiele z nich okazuje się hitami, obok których trudno przejść obojętnie. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Nie ma sensu marnować cennego czasu na pierwsze lepsze gry, których fabuła nie wciąga, a grafika nie zachwyca. Na szczęście jest w czym przebierać, dlatego nawet najbardziej wymagający gracze będą w pełni zadowoleni.

 

 

 

 

Najpopularniejsze gry 2021 – w co warto zagrać?

Jedną z kultowych gier 2021 jest Cyberpunk 2077, której fabuła skupia się na walkach rządów, korporacji i gangów. Wszyscy dążą do jednego, a mianowicie do zdobycia klucza do nieśmiertelności. Akcja osadzona jest w mieście Night City, a gracz wciela się w postać najemnika mającego za zadanie znaleźć poszukiwany implant. Z kolei miłośnikom piłki nożnej można polecić najnowszą odsłonę kultowej już gry na PC FIFA 21. Gracze mogą liczyć na niezwykle realistyczne pojedynki jeden na jednego, tryb online, możliwość poprowadzenia zespołu ku zwycięstwom. Do dyspozycji jest aż ponad 90 stadionów i 30 lig, 17 tysięcy zawodników i 700 drużyn. 

 

Godną polecenia grą na PC jest Assassin’s Creed Valhalla, na którą czekali miłośnicy tej kultowej serii. Możliwe jest prowadzenie bitew, rozwijanie swojej osady i postaci. System walki został usprawniony, gracze mają zapewniony ogromny otwarty świat, a wyborami postaci można wpływać na kształtowanie świata. Trudno znaleźć obecnie osobę, która nie chciałaby zagrać w grę komputerową pozwalającą przenieść się do świata Gwiezdnych Wojen. Świetną opcją będzie wobec tego gra na PC STAR WARS Jedi: Upadły Zakon. Fabuła skupia się na odbudowie potęgi owego zakonu, wcielając się w Padawana. Łatwo nie będzie, bo złe Imperium dołoży wszelkich starań, aby uniemożliwić zrealizowanie zamierzonych celów. Gra pozwala na odwiedzenie miejsc dobrze znanych z kultowych filmów Star Wars, przemierzanie galaktyk i jej planet będzie świetną przygodą. 

 

W 2021 roku ponownie można zawładnąć ulicami Palm City w kolejnej odsłonie kultowej już serii Need for Speed. W NEED FOR SPEED HEAT można nie tylko kolekcjonować i personalizować auta, ale też zmierzyć się ze skorumpowanymi policjantami, uczestniczyć w rozgrywce sieciowej. Jest też coś dla miłośników The Sims 4, a mianowicie kolejny dodatek. Tym razem można stać się proekologicznym w wirtualnym świecie, a to za sprawą Życia Eko. Wyszedł też dodatek Sims 4: Uniwersytet, pozwalający na doświadczenie studenckiego życia. Nie można zapomnieć też o najnowszej odsłonie Watch Dogs, tym razem o podtytule Legion. Możliwe jest granie w korporacji ze swoimi znajomymi, hakowanie infrastruktury, rekrutowanie ludzi z ulicy.

 

Jak szybko i sprawnie ułożyć grafik dla pracowników?

Najlepszy system CRM - czym się wyróżnia?

WhitePress Prawa