Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Meble hotelowe na zamówienie to doskonałe rozwiązanie dla hoteli, które chcą zapewnić swoim gościom maksymalny komfort i wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki możliwości indywidualnego projektowania mebli można stworzyć funkcjonalne i stylowe wnętrza, które będą wyglądać efektownie przez wiele lat.

 Meble hotelowe na zamowienie

Szukasz inspiracji dotyczących aranżacji wnętrz hotelowych? Planujesz wyposażenie swojego hotelu w nowe, wysokiej jakości meble? Przeczytaj nasz artykuł o meblach na wymiar. Dowiesz się, jak są tworzone oraz jakie mają zalety w porównaniu z gotowymi rozwiązaniami.

 

Meble hotelowe na zamówienie, czyli jakie?

Meble hotelowe na wymiar powinny zainteresować właścicieli hoteli i pensjonatów, którzy chcą wyróżnić się na tle konkurencji i zapewnić swoim gościom maksymalny komfort. Dzięki indywidualnemu podejściu do aranżacji wnętrz możesz razem ze specjalistą zaprojektować meble idealnie dopasowane do potrzeb każdego pomieszczenia, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

Mebli hotelowych na zamówienie nie traktuj jak kosztowny luksus, ale jak inwestycję w przyszłość. Odpowiednio zaprojektowane i pieczołowicie wykonane umeblowanie to rozwiązanie trwałe, funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości. Goście doceniają elegancję, wygodę i gustowny wygląd, a następnie pozostawiają pozytywne opinie o Twoim biznesie.

Meble hotelowe na zamówienie są odpowiednie także do małych pensjonatów, hoteli butikowych czy apartamentów wynajmowanych turystom. Indywidualne zaprojektowanie mebli pozwoli na wykorzystanie każdej, nawet niewielkiej przestrzeni w maksymalny sposób.

 

Zalety mebli na wymiar do hotelu

Meble hotelowe na zamówienie mają szereg zalet w porównaniu z ofertą gotowych produktów.

  • Dostosowanie do indywidualnych potrzeb – będą wykonane specjalnie z myślą o Twoim hotelu. Projektant uwzględni indywidualne potrzeby i wymagania Twoich gości. Meble będą perfekcyjnie dostosowane do rozmiaru pomieszczeń i stylu wnętrz.
  • Najwyższa jakość, która wynika z doświadczenia i zaangażowania rzemieślników, którzy je wykonują. Wszystkie materiały użyte do produkcji mebli są starannie dobierane i testowane, aby zapewnić meblom trwałość.
  • Unikatowe projekty odpowiadają wizji właściciela hotelu czy pensjonatu. Hotelowe wnętrza wyróżniają się na tle konkurencji.
  • Meble te są wytrzymałe, odporne na zużycie i mogą służyć przez wiele lat, co ostatecznie przynosi korzyści finansowe.
  • Eleganckie i funkcjonalne meble hotelowe na zamówienie są w stanie przyciągnąć klientów i zwiększyć prestiż Twojego biznesu.
  • Możliwość personalizacji: dodania dodatkowych szuflad, półek, miejsca na telewizor czy minibar. Możesz również zdecydować się na wybór ulubionych kolorów, tkanin i innych detali.

 

Meble na wymiar do różnych pomieszczeń hotelowych

Możesz zamówić meble na wymiar do wielu pomieszczeń w swoim hotelu lub pensjonacie.

 

Recepcja

Recepcja to serce hotelu, pierwsze miejsce, do którego wchodzi gość, dlatego meble w tym pomieszczeniu muszą być funkcjonalne i estetyczne. Projektując meble, trzeba zwrócić uwagę na ergonomię i wygodę – zarówno gości, jak i pracowników hotelu. Meble hotelowe do recepcji to przede wszystkim lada recepcyjna i krzesła dla pracowników.

 

Lobby

W lobby goście spędzają czas, kiedy czekają na zameldowanie, wymeldowanie albo na transport z hotelu. Meble na wymiar do lobby to przede wszystkim wygodne sofy, fotele, stoliki kawowe, regały z prasą czy stojaki na bagaże.

 

Restauracja

Meble na zamówienie do restauracji to między innymi stoły, krzesła, ławy, loże, hokery, bufety, zabudowy barowe, witryny na szkło czy stojaki na wino. Muszą być nie tylko estetyczne, ale także wykonane z materiałów łatwych w czyszczeniu, odporne na uszkodzenia i dopasowane do stylu restauracji.

 

Pokoje

Pokoje hotelowe są standardowo wyposażone w łóżka, szafki nocne, biurka, krzesła, komody, regały i fotele. Te również muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów, dopasowane do kolorystyki wnętrza i funkcjonalne.

 

Wybór odpowiedniego dostawcy mebli hotelowych na zamówienie

Wybór dostawcy mebli na zamówienie jest kluczowy, jeśli chcesz stworzyć elegancką aranżację hotelu. Zanim zlecisz komuś produkcję mebli do swojego hotelu czy pensjonatu, zwróć uwagę na kilka ważnych aspektów.

 

Doświadczenie producenta mebli

Wybierz firmę z długoletnim doświadczeniem i ciekawym portfolio. Dostawca powinien mieć przynajmniej kilkuletnią praktykę w projektowaniu i dostarczaniu mebli do hoteli różnej klasy, od budżetowych po luksusowe.

 

Referencje

Możesz śmiało poprosić dostawcę o referencje od innych hoteli, z którymi współpracował. Zadzwoń lub wyślij e-mail do tych hoteli, aby dowiedzieć się, jakie były ich doświadczenia z danym dostawcą mebli. Jeśli taki hotel jest gdzieś w Twojej okolicy, możesz zajrzeć do recepcji, by ocenić jej wygląd.

 

Jakość mebli hotelowych

Producent mebli na wymiar powinien zapewnić odpowiednią jakość materiałów, takich jak drewno, skóra czy tkaniny, aby meble były trwałe i odporne na uszkodzenia.

 

Indywidualne projekty

Firma produkująca meble powinna dostosować projekty mebli do indywidualnych potrzeb i wymagań Twojego hotelu oraz gwarantować pełną współpracę z Tobą lub Twoim projektantem na każdym etapie tworzenia rysunków i planów.

 

Terminowość

Dostawca musi być terminowy. Dostarczenie mebli powinno nastąpić w wyznaczonym czasie, aby hotel mógł otworzyć się zgodnie z planem.

Sprawdź ofertę na http://pioniermeble.pl/

WhitePress Prawa