Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

W dobie dynamicznie rozwijającego się rynku, przedsiębiorcy coraz częściej stawiają na innowacyjne rozwiązania finansowe, które pozwalają na efektywne zarządzanie kapitałem. Jednym z takich rozwiązań jest leasing samochodu używanego, który oferuje atrakcyjne warunki finansowania, zwłaszcza dla firm poszukujących optymalizacji kosztów oraz elastyczności w zarządzaniu flotą pojazdów. Oto, jak DG-Inwest pomaga przedsiębiorcom w wyborze najlepszego planu leasingowego, gwarantując im dostęp do pojazdów wycenianych na 100 tys. zł, z minimalnym obciążeniem dla budżetu firmy.

Leasing Samochodu Używanego

Jak Działa Leasing Samochodu Używanego?

Leasing samochodu używanego jest alternatywą dla klasycznego finansowania zakupu pojazdów. W DG-Inwest proponujemy elastyczne rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dostosowujemy warunki leasingu, w tym okres umowy, wysokość wpłaty własnej oraz warunki wykupu, tak aby jak najlepiej służyły one Twojej firmie.

 

Kluczowe Parametry Leasingu Samochodu za 100 tys. zł

Poniżej przykładowe wyliczenie kosztów leasingu w DG-Inwest:

  • Wartość auta:000 zł
  • Wpłata własna:000 zł
  • Raty:35 miesięcy po 2.871,39 zł
  • Rata procentowa:2,87%
  • Łączny koszt leasingu:110,50%
  • Wykup:1%
  • Opłata brokerska:0 zł
  • GAP (ubezpieczenie):50 zł

Oferta została salkulowania w oparciu o zmienną stawkę procentową WIBOR 3M 1,7A%. Niniejsza oferta została przygotowana bez analizy kondycji finansowej klienta i ma jedynie charakter informacyjny. Niniejsza informacja o warunkach umowy nie stanowi oferty w rozumiewaniu art. 66 Kodeksu Cywilnego Usługa GAP

 

Usługa GAP - Dlaczego Jest Tak Ważna?

Warto również zwrócić uwagę na usługę GAP, która stanowi ubezpieczenie chroniące przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub całkowitego uszkodzenia pojazdu. Jest to kluczowy element, który zabezpiecza inwestycję przedsiębiorcy i zapewnia spokój umysłu.

 

Podsumowanie

Optując za rozwiązaniem leasingowym samochodów używanych o wartości 100 tys. zł przez DG-Inwest, otrzymujesz więcej niż atrakcyjne opcje finansowania. Korzystasz z doświadczonego poradnictwa i kompleksowego wsparcia przez cały czas trwania umowy leasingowej. Nasza współpraca z czołowymi instytucjami leasingowymi umożliwia nam prezentowanie propozycji dopasowanych precyzyjnie do profilu i oczekiwań Twojego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, aby porozmawiać o konkretnych warunkach i odkryć, jak leasing pojazdów z DG-Inwest może przyczynić się do rozwoju Twojej działalności.

WhitePress Prawa