Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

zdj.g
Nowy Rok to najlepszy moment, by dokonać zmian – także w życiu zawodowym! Chcesz podjąć pierwszą pracę? Zastanawiasz się nad innym stanowiskiem lub myślisz o przekwalifikowaniu? A może szukasz sposobu na awans i lepsze zarobki? Kursy zawodowe to propozycja dla wszystkich osób, których kariera zawodowa jeszcze się nie rozpoczęła lub stanęła w miejscu – dzięki nim zyskujesz szansę na zdobycie cenionych na rynku pracy umiejętności! Dlaczego warto postawić na rozwój oraz jakie kursy zawodowe to najlepszy wybór w 2022?

 

Szkolenia zawodowe – szybki sposób na rozwój kariery

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, kurs to doskonałe rozwiązanie: podczas zajęć możesz zdobyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Pracodawcy coraz częściej zwracają uwagę przede wszystkim na przygotowanie do pracy na konkretnym stanowisku; kurs zakończony egzaminem państwowym to świetne potwierdzenie, że kandydat posiada konkretne umiejętności. Szkolenia zawodowe organizowane są w trybie weekendowym lub popołudniami – dzięki temu uczestnicy mogą dopasować zajęcia do indywidualnych grafików. Jakie kursy wybrać? W 2022 roku zwróć uwagę na kurs na operatora koparki. Dzięki niemu zyskasz umiejętności cenione w wielu branżach – nie tylko budowlanej! Warto zainwestować także w szkolenie monter rusztowań. Po ukończeniu otrzymasz certyfikat i możliwość zatrudnienia w różnych firmach lub podjęcia pracy dorywczej.

 

Kurs na operatora koparki – co warto wiedzieć?

Operatorzy koparek pracują przede wszystkim w budownictwie – zajmują się budową dróg i obiektów lub przeładunkiem. Ze względu na to, że praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością, od operatorów wymaga się nie tylko doświadczenia, ale również uprawnień. Jeśli zatem chcesz podjąć pracę jako operator koparki, kurs to sposób na zdobycie państwowych uprawnień. Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną i kończy się egzaminem, po którego zdaniu kursanci otrzymują książeczkę operatora maszyn roboczych potwierdzającą uprawnienia do wykonywania zawodu. Kurs na operatora koparki mogą odbyć osoby pełnoletnie z wykształceniem co najmniej podstawowym oraz posiadające zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych. Po zakończeniu szkolenia możesz podjąć pracę przy budowie dróg, sieci kanalizacyjnych, budynków, ale również w magazynach, punktach przeładunkowych czy branży ogrodniczej.
Kurs montera rusztowań

Szkolenie na rusztowania – zdobądź konkretne umiejętności

Osoby zajmujące się montażem rusztowań powinny posiadać państwowe uprawnienia – aby je uzyskać, należy ukończyć szkolenie „monter rusztowań” oraz zdać egzamin przed specjalnie powołaną komisją. Jeśli chcesz zatem podjąć pracę przy montażu, obsłudze i demontażu rusztowań wykorzystywanych w branży budowlanej, remontowej i wykończeniowej, niezbędne jest profesjonalne zawodowe szkolenie. Rusztowania montuje się także podczas imprez masowych ze sceną i nagłośnieniem oraz zakładach produkcyjnych, a osoby posiadające uprawnienia mogą zatrudnić się również do pracy przy rusztowaniach za granicą. Kurs obejmuje naukę teoretyczną i praktyczną; uczestnicy poznają tajniki montażu i demontażu rusztowań, normy bezpieczeństwa, przepisy i regulacje prawne. Kursanci uczą się również sprawdzania stanu technicznego całej instalacji. Aby przystąpić do szkolenia należy ukończyć 18 lat i posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe. Wymagany jest także brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w tym zawodzie. Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu państwowego zyskujesz cenną pozycję do swojego CV. Pracodawcy szukają pracowników z konkretnymi umiejętnościami oraz certyfikatami potwierdzającymi ich zdobycie.

Kurs na koparko-ładowarkę

Kursy zawodowe – postaw na najwyższą jakość

Jeśli chcesz podnosić swoje kwalifikacje, wybierz najlepszą dostępną na rynku ofertę. Renomowany ośrodek szkoleń to przede wszystkim wysoka jakość kształcenia: uczestnicy zyskują solidną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz dostęp do dodatkowych materiałów i możliwość konsultacji z doświadczoną kadrą szkoleniową. Przy wyborze kursu zwróć szczególną uwagę na to, czy kończy się on państwowym egzaminem, po zdaniu którego otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Kursy zawodowe w ośrodku SzkoleniaMM to najlepszy sposób na szybkie podniesienie swoich kwalifikacji – zapoznaj się z ofertą i wybierz kurs, dzięki któremu staniesz się cenionym na rynku pracy kandydatem.

 

 

Wymiana filtra w dzbanku? Poniżej znajdziesz odpowiedź!

Oprogramowanie dedykowane dla firm - rodzaje i zastosowanie

WhitePress Prawa