Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Dlaczego kosze świąteczne z luksusowymi wyrobami to doskonały pomysł na prezent dla klientów? Ponieważ ekskluzywne alkohole i wyrafinowane praliny zawsze pozostawią po sobie miłe wrażenie – klienci zapamiętają Twój gest i będą chętnie do Ciebie wracać. Co włożyć do paczki prezentowej od firmy?

Kosze swiateczne

 

Pomysł na kosze świąteczne dla klientów to zawsze dobry pomysł

Pięknie zapakowane kosze prezentowe – czy to w tradycyjny kosz wyplatany z polskiej wikliny, czy to w pachnącą drewnem skrzynkę, czy w świąteczne pudełko z kokardą – są zawsze mile widzianym gestem. Wręczając elegancką paczkę świąteczną klientom, kontrahentom i współpracownikom dziękujesz im za zaufanie. Prezent jest też obietnicą, że w kolejnym roku mogą liczyć na zaangażowanie Twojej firmy w dostarczaniu usług lub produktów. Kosze prezentowe są więc elementem budowania dobrych relacji.

 

Co włożyć do paczki prezentowej od firmy dla klienta

Mężczyźni mogą ucieszyć się z paczki świątecznej z:

  • luksusowym alkoholem, na przykład bourbonem Kentucky Straight Jim Beam, whisky Black Ram czy wódką Bulbash,
  • wyszukanych słodyczy, na przykład biobatonów z miodem, czekolady z całymi orzechami laskowymi, ciasteczek z rodzynkami, nadzieniem jabłkowym i cynamonem,
  • dobrej kawy – na święta może być to na przykład kawa ziarnista o smaku piernika w czekoladzie lub wanilii.

 

Co może znaleźć się w paczce prezentowej od firmy dla klientki

Oczywiście każda kobieta może ucieszyć się z powyższych propozycji, ale na swiatecznekosze.pl  (stronie firmy od lat specjalizującej się w profesjonalnym pakowaniu i selekcjonowaniu produktów do świątecznych paczek) można znaleźć mnóstwo propozycji specjalnie dla kobiet. Wśród nich:

  • kosze upominkowe w duchu SPA – w uroczym koszu lub kuferku klient otrzyma zestaw dobrych kosmetyków, miękki ręcznik i mnóstwo łakoci kojarzących się z przyjemnością wypoczynku,
  • luksusowe paczki prezentowe dla niej, na przykład z białym Prosecco, szampanem francuskim lub musującym białym winem; do tego można dobrać marcepanowe czekoladki, wiśnie w likierze lub Ferrero Roche.

 

Gdzie szukać inspiracji i produktów do kosza świątecznego

Oczywiście wszystkie produkty powinny być estetycznie zapakowane. Skrzynki i kuferki muszą być zabezpieczone, podobnie jak ich zawartość. Dlatego przygotowanie świątecznego kosza z prezentami dla klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych warto powierzyć profesjonalnej firmie – aby nie popełnić faux pas. Zobacz więcej propozycji gotowych koszy świątecznych – dla niego, dla niej, dla dziecka i dla każdego bez względu na wiek i płeć.

 

Małe dodatki do firmowej paczki świątecznej, które mają wielkie znaczenie

Czy wiesz, że kosze świąteczne możesz spersonalizować, dodając do nich na przykład wstążkę z logo firmy? Do pudełka możesz też włożyć długopisy, pendrive’y lub ogrzewacze do rąk opatrzone wizytówką Twojej działalności. Dowiedz się więcej o możliwościach personalizacji akcesoriów, klikając w odnośnik: świąteczne kosze – kontakt. Logo na drobnych podarunkach to świetny sposób na subtelną reklamę, która będzie towarzyszyła obdarowywanym przez długi czas.

 

Jak zarządzać pracownikami? 4 style zachowań w teście DISC.

WhitePress Prawa