Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Wypełnione wyśmienitymi produktami kosze prezentowe to sprawdzony upominek firmowy na wiele okazji!

 

Firmy coraz częściej wykorzystują kosze prezentowe jako upominki biznesowe. Otrzymują je pracownicy, klienci, kontrahenci. Wręczenie takiego podarunku może być nie tylko wyrazem wdzięczności i pamięci. To również element budowy wizerunku firmy jako profesjonalnego partnera.

 

Kosz upominkowy – udany wybór na każda okazję

Kosze upominkowe są uznawane za jedne z najbardziej uniwersalnych prezentów w biznesie. Wypełnione wyśmienitymi produktami wysokiej jakości, mogą wpisać się w gust każdego obdarowanego.

Takie podarunki sprawdzają się między innymi na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy, na urodziny, imieniny, z okazji urodzenia dziecka, udanego zakończenia ważnego projektu czy też odejścia pracownika na emeryturę.

Kosze prezentowe wykorzystywane są zatem na różne okazje, gdy konieczne jest podkreślenie okoliczności poprzez wręczenie stylowego upominku. Są uniwersalne, dlatego też sprawdzą się zarówno w ważnych kontaktach biznesowych, jak również na codzienne okazje.

 

Wyśmienite kosze wypełnione pysznościami – wiele wariantów do wyboru

Gotowe kosze prezentowe to najbardziej popularny wybór. Zawierają dobrane do siebie produkty umieszczone w dekoracyjnym pojemniku – koszu, pudełku, skrzynce czy metalowej puszce.

W koszach znaleźć można przede wszystkim pyszne słodycze, na przykład czekolady, praliny, ciasteczka czy cukierki. Również mogą być one uzupełnione o innego rodzaju produkty, na przykład kawy, herbaty, alkohole. Dodatkowo, mogą zawierać też upominki okolicznościowe, na przykład na święta.

Firmy przygotowujące takie kosze prezentowe mogą zaproponować je w wielu gotowych wariantach do wyboru, w tym między innymi są to:

  • kosze na Boże Narodzenie
  • kosze na Wielkanoc
  • kosze z herbatą
  • kosze z kawą
  • kosze z alkoholami – whisky, wina
  • kosze organic – z produktami bio
  • kosze z polskimi produktami regionalnymi
  • kosze bez alkoholu

 

Luksusowe kosze upominkowe – najwyższej jakości produkty

W sprzedaży można znaleźć również luksusowe kosze prezentowe, które charakteryzują się starannie wyselekcjonowanymi produktami z górnej półki.

W takich koszach prezentowych można znaleźć wyśmienite specjały pochodzące z popularnych manufaktur, ekskluzywne alkohole, specjalne dodatki, które czynią z nich jeszcze bardziej efektowne, a także luksusowe upominki. Doskonale sprawdzą się dla najważniejszych osób.

Często takie ekskluzywne kosze prezentowe wręczane są również obcokrajowcom odwiedzającym Polskę. Znajdujące się w nich tradycyjne, polskie produkty mogą być smakowitą wizytówką naszego kraju.

 

Gotowe kosze prezentowe – upominek do wręczenia od ręki

Kosze upominkowe w biznesie wręczane są dzisiaj bardzo często. Właśnie dlatego na rynku pojawiły się firmy, które zajmują się sprzedażą gotowych podarunków tego rodzaju.

Gotowe kosze prezentowe to przede wszystkim duży komfort. Nie trzeba szykować ich samodzielnie, co w przypadku wielu podarunków mogłoby być bardzo czasochłonne. Również nie są one związane z wysokimi opłatami – ceny za mniejsze kosze zaczynają się już poniżej stu złotych za sztukę.

Szeroka gama gotowych podarunków powoduje, że można dopasować je indywidualnie do okoliczności, a także do gustu obdarowanego.

Zatem kosze prezentowe to obecnie jedna z najlepszych opcji, gdy chodzi o podarunki w biznesie. Są uniwersalne, czyli sprawdzą się na każdą okazję. Są także ekskluzywne, dlatego spełnią oczekiwania każdego wymagającego klienta. Co więcej, można zakupić je jako gotowe do wręczenia podarunki – także w przystępnych cenach.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Nobilia oferującą delikatesowe kosze prezentowe.

WhitePress Prawa