Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

kontener sanitarny kabiny
Na dobrze zorganizowanej imprezie plenerowej muszą się znajdować potrzebne do użytku publicznego pomieszczenia, takie jak: toalety, kasy czy miejsca do przygotowywania jedzenia. Najczęściej na terenie takiej imprezy nie posiadamy na stałe budynków przeznaczonych do wykonywania różnych czynności lub użytkowania ich według własnych potrzeb. Dlatego z pomocą w rozwiązaniu tego problemu przy organizacji wydarzeń w plenerze może być wynajęcie kontenerów o różnym przeznaczeniu. Na imprezie może się przydać kilka rodzajów kontenerów mobilnych.

 

Kontenery sanitarne niezbędne na imprezach 

Niezależnie od rodzaju imprezy ludzie muszą mieć miejsce, gdzie będą mogli załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Kiedy na terenie festiwalu muzycznego czy innego wydarzenia kulturalnego nie ma na stałe zbudowanych łazienek, najlepszym rozwiązaniem będzie kontener sanitarny, który przejmie rolę toalety, kabiny prysznicowej, łazienki.

Standardowy kontener sanitarny jest wyposażony w kabiny prysznicowe, pisuary, toalety i umywalki. Dzięki temu rozwiązaniu pomieścimy nasze przenośne toalety na małym obszarze. Zajmują niewiele miejsca, ale to nie oznacza ograniczonej funkcjonalności: konfiguracja i budowa sanitarnych kontenerów mobilnych pozwala na prawidłowe działanie łazienki i spełnianie jej roli.W ofercie dostępne są kontenery sanitarne z toaletą męską, damską, a także te skonstruowane z myślą o szczególnych potrzebach osób niepełnosprawnych.

 

Kontenery sanitarne ze zbiornikami na fekalia

Kontenery sanitarne z własnymi zbiorniki na fekalia są samodzielnymi węzłami kanalizacyjnymi wyposażonymi w instalację kanalizacyjną oraz wodną. Świetnie sprawdzą się na terenach, gdzie nie ma możliwości przyłączenia ich do sieci kanalizacyjnej. Kontenery sanitarne mają dość duży i funkcjonalny zbiornik na nieczystości o pojemności 10 m3, dlatego nie trzeba opróżniać ich tak często jak np. w przypadku standardowych niebieskich kabin. Podczas imprezy masowej organizator musi myśleć o wielu sprawach – niech ciągłe opróżnianie zbiorników nie będzie jedną z nich!

 

Kontenery przeznaczenia szczególnego: stróżówki i kasy biletowe

Ochrona powinna mieć miejsce przeznaczone dla siebie, chociażby po to, żeby się zebrać przed imprezą i omówić szczegóły dotyczące bezpieczeństwa i zabezpieczenia koncertów.

Pomieszczenie to, stworzone z naszego kontenera, może też posłużyć pracownikowi ochrony jako miejsce krótkiego odpoczynku. Kontener - stróżowka sprawdzi się jako miejsce dla osób, które dbają o zabezpieczenie terenu imprezy: przed, w trakcie i po wydarzeniu. 

Ważne jest, aby swój budynek socjalny miały osoby zajmujące się sprzedażą wejściówek na dane wydarzenie lub sprawdzające bilety przed rozpoczęciem imprezy. To daje im większe poczucie bezpieczeństwa oraz większego spokoju w czasie wykonywania powierzonych im zadań. 

Kontenery-stróżówki wyposażone są w instalację elektryczną i ogrzewanie, więc sprawdzą się w różnych warunkach atmosferycznych. Ich kolejnym atutem jest możliwość wielokrotnego przemieszczania się bez powstawania żadnych uszkodzeń. Kontener mobilny można dowolnie skonfigurować i dodać różnego rodzaju możliwe udogodnienia, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom organizacyjnym danej imprezy. 

 

Charakterystyka domowych pieców do pizzy - wady i zalety

Od czego zacząć wymianę okien?

WhitePress Prawa