Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

wypozyczenie profesjonalnego ekspresu do kawy
Nie dysponujesz wymaganym budżetem, jednak chcesz zaserwować uczestnikom wydarzenia lub gościom kawę, po którą sięgną w czasie przerwy w szkoleniu albo wypiją jedząc deser? Najwyższy czas, aby nieco bliżej przyjrzeć się rozwiązaniu, jakim jest wynajem ekspresu. Sprawdź najważniejsze informacje na ten temat – to interesująca (zwłaszcza pod kątem ekonomicznym) alternatywa dla zakupu tego typu urządzenia na własność, dzięki której również jest możliwe serwowanie smakowitej latte, cappuccino, flat white, macchiato, czy espresso. Ilość sytuacji, w których można skorzystać z tego wyjścia pozytywnie Cię zaskoczy!

 

 

Wynajem ekspresu do kawy – przykłady sytuacji, w których jest to opłacalne

Na usługę, którą oferuje wypożyczalnia ekspresów do kawy, warto zwrócić swoją uwagę, gdy organizuje się jakąś uroczystość rodzinną – Pierwszą Komunię Świętą, imieniny, urodziny, ważną rocznicę, czy przyjęcie weselne. Obecnie wiele z tych imprez odbywa się nie tylko w salach, ale i w przygotowanych w tym celu ogromnych namiotach, gdzie montowany jest tak zwany „słodki stół”, obfitujący w różnego rodzaju ciasta, ciasteczka, babeczki i lody, do których idealnie pasuje właśnie filiżanka kawy.

Wynajem ekspresu to także prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli jest się organizatorem wydarzeń, w których ma uczestniczyć większa grupa osób. Wypożycz taki sprzęt przed eventami branżowymi, targami, konferencjami, szkolenia lub kursami, a także firmowymi imprezami.

 

Jak wypożyczyć profesjonalny ekspres do kawy? Wskazówki!

Jakie działania należy podjąć, aby móc skorzystać z usługi wypożyczenia niezawodnego ekspresu do kawy jednej z najpopularniejszych marek (DeLonghi, Nivona, Melitta, Bosch, Saeco, Siemens, czy Gaggia)? Najlepiej zrobić to online! Na dobrą sprawę wszystko sprowadza się do uzupełnienia internetowego formularza, w którym wskazuje się szczegóły takie jak: data rozpoczęcia i zakończenia wynajmu, czy też szacowana ilość kaw, jaką dziennie ma przygotowywać konkretny ekspres. Na tej podstawie zostanie wybrany sprzęt spełniający zaprezentowane wymagania. Sam widzisz, że jest to proste i szybkie, dlatego już wkrótce będziesz mógł cieszyć się smakiem gorącej kawy, smakującej nawet lepiej niż ta przygotowana w Twojej ulubionej kawiarni.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, stawiając na wypożyczenie ekspresu do kawy? Wiele zależy tutaj od modelu wybranego urządzenia. Średnio wskazuje się, że będzie to kilkadziesiąt złotych na dobę. Doskonale więc widać, że jest to zdecydowanie bardziej opłacalna opcja niż zakup nowego sprzętu. Warto w praktyce skorzystać z tego udogodnienia, a tym samym zaoszczędzić sporą kwotę.

 

Wynajem ekspresu do kawy – podkreśl rangę wydarzenia smakiem aromatycznego napoju!

Zależy Ci na tym, aby urozmaicić wydarzenie, które organizujesz? Chcesz, żeby zaproszeni goście poczuli się wyjątkowo i na długo zapamiętali uroczystość, w jakiej uczestniczyli? W tym celu musisz odpowiednio o nich zadbać i zapewnić im ciekawe atrakcje. Jednym z dobrych pomysłów na wytworzenie pozytywnych wspomnień jest udostępnienie profesjonalnego urządzenia pozwalającego przygotować pełną aromatu i zachwycającą swym smakiem kawę. Miłośnicy tego napoju na pewno to docenią. Tworząc plan konkretnego eventu, weź pod uwagę, że godną uwagi opcją jest krótkoterminowe wypożyczenie ekspresu. Dzięki temu rozsądnie rozdysponujesz posiadany budżet, a przy okazji osiągniesz zamierzony efekt.

źródło zdjęć: freepik.com

 

Jak sprawić, by pracownicy skupili się na realizacji zamówień?

Czy w niedzielę niehandlową można zrobić zakupy? Jak znaleźć otwarty sklep spożywczy?