Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zastanawiasz się nad leasingiem? Stoisz przed podjęciem decyzji kredyt czy leasing i nie wiesz, która opcja będzie dla ciebie korzystniejsza? Skorzystaj z kalkulatora leasingowego dostępnego na stronie cls.pl.

Stoisz przed decyzją o zakupie samochodu i dowiedziałeś się, że umowa leasingowa może okazać się dla Ciebie korzystna? Oferty wzięcia pojazdu w leasing są obecnie naprawdę atrakcyjne. Nie masz pojęcia jednak, czego możesz się spodziewać? Kredyt nie jest dla nas pojęciem nieznanym czy nowym. Każdy z nas mniej więcej orientuje się jak przebiega cała procedura przyznawania kredytu. Z leasingiem jest nieco gorzej. Przywykliśmy, że istnieje coś takiego jak leasing samochodowy dla firm, ale leasing konsumencki samochodu to dla wielu zupełna nowość.

Co to leasing?

Sam termin pochodzi z języka angielskiego. „lease” oznacza nic innego jak ‘wydzierżawić’. Leasing więc to dzierżawa czy inaczej – wynajem pojazdu. Podpisując umowę leasingową zgadzamy się na to, że nie będziemy właścicielami pojazdu. Będziemy go jedynie wynajmować, spłacając comiesięczną ratę leasingową. Kto więc będzie właścicielem użytkowanego przez nas pojazdu. Będzie nim firma leasingowa, inaczej leasingodawca. Po zakończeniu umowy, będziemy mieli możliwość wykupu auta za tzw. symboliczną złotówkę. Jeśli jednak uznamy, że wolimy zainteresować się nowszym pojazdem – będziemy mieli tak możliwość, bez konieczności martwienia się o dotychczasowe auto.

Jeśli natomiast prowadzimy własną działalność gospodarczą i potrzebujemy samochodu dostawczego, oferta leasingowa jest dla nas jeszcze bardziej korzystna. Oprócz powyższy korzyści, które dotyczą również osób prywatnych, mamy pewność, że korzystając z oferty zaufanej firmy leasingowej – cała papierologia zostanie ściągnięta niejako z naszych barków. Korzystając z usług firmy CLS możemy spać spokojnie. Pracownicy załatwią wszystko, włącznie z załatwianiem podstawowych czynności z rejestracją pojazdu w urzędzie komunikacji.

Kalkulator leasingowy

Uważasz, że leasing może być dla ciebie? Nie masz jednak pojęcia z jaką comiesięczną ratą będziesz musiał się zmierzyć? Żaden problem. Samochód w leasing nie ma dla nas tajemnic. Korzystając z prostego i skutecznego narzędzia – kalkulatora raty leasingowej (https://cls.pl/kalkulator) dowiesz się czy potencjalna rata leasingowa nie przekroczy twoich możliwości finansowych.