Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Utrzymanie porządku i czystości wiąże się z zastosowaniem wielu produktów do czyszczenia i odpowiednich akcesoriów higienicznych. Wysoki standard higieny ma szczególne znaczenie w miejscach, gdzie przygotowywane jest jedzenie oraz udostępniany gościom jest nocleg. Hotele i restauracje zawsze muszą być zadbane i czyste, a znajdujące się w nich kuchnie i toalety higieniczne. Dzięki temu nie tylko zapewniamy klientom standard wypoczynku na właściwym poziomie, ale dbamy także o bezpieczeństwo dla ich zdrowia. Jakie produkty sprawdzą się najlepiej?

recznik papierowy w roli

Użyteczny i uniwersalny produkt

Podstawowymi środkami używanymi przy pracach porządkowych oraz w toaletach i kuchniach w obiektach użyteczności publicznej są mydła w płynie, środki do czyszczenia oraz ręczniki papierowe w roli. Te ostatnie to uniwersalny produkt o rozmaitym zastosowaniu, który sprawdzi się świetnie zarówno w kuchni hotelowej, jak przy sprzątaniu pokoi oraz w łazienkach. Ręczniki papierowe dzielimy na ręczniki papierowe w roli, ręczniki składane ZZ oraz czyściwa celulozowe. Ręczniki papierowe w roli są najbardziej popularnym rodzajem ręczników, który szczególnie lubimy w domu, ale który jest również w podstawowym zastosowaniu firm i ekip sprzątających. Ułożone na roli i oddzielone pomiędzy poszczególnymi płatkami perforowaniem sprawdzają się świetnie do osuszania rąk, ale także do wycierania powierzchni, co czyni jest produktem, który be którego trudno się obejść.

 

Jakie ręczniki wybrać dla swojego biznesu?

Wyposażając poszczególne pomieszczenia w hotelu czy restauracji zastanawiamy się, jakich produktów użyć. Ogromny wybór ręczników papierowych na Higiena24.com ułatwi Ci znalezienie właściwego produktu, który ułatwi gościom zachowanie higieny, a serwisowi sprzątającemu prace porządkowe. Ręczniki składane ZZ stosowane są ze specjalnymi pojemnikami i najczęściej wybieramy je dla naszych gości jako wyposażenie toalet. Świetnie sprawdzają się osuszania dłoni po myciu rąk, cechują się delikatnością, a jednocześnie sporą wytrzymałością. Bardzo ważne jest to, że przy zastosowaniu ich z dyspenserem klient może wyciągać je po jednym listku. Czyściwa celulozowe używane są zazwyczaj do sprzątania zabrudzeń płynnych oraz wycierania mytych powierzchni. Bardzo dobrze wchłaniają płyny i umożliwiają usunięcie z mytych powierzchni kurzu, okruszków, resztek jedzenia, nawet tłustego czy opiłków, charakterystycznych dla warsztatów i zakładów.

reczniki papierowe w roli

Praktyczne ręczniki papierowe w roli

Najbardziej uniwersalnym produktem są bez wątpienia ręczniki papierowe w roli, które możemy zastosować zarówno w łazienkach i toaletach, jak i w na zapleczu kuchennym. Znajdą one zastosowanie przy sprzątaniu każdego pomieszczenia, szczególnie przy czyszczeniu i wycieraniu gładkich powierzchni. Wraz z dozownikiem pasującym do nich znajdziesz je w wielu różnorodnych wariantach w sklepie online z chemią gospodarczą Higiena24.com. Dedykowany dozownik do ręcznika ułatwia odrywanie po jednym listku i optymalizuje tym samym zużycie samego ręcznika. Ręczniki papierowe w roli bardzo ważną rolę pełnią w kuchniach restauracyjnych, gdzie będą praktycznym i bardzo użytecznym rozwiązaniem.

WhitePress Prawa