Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

prezent
Trzydzieste urodziny to kolejny kamień milowy. Wkroczenie w kolejną dekadę życia warto upamiętnić. Ten dzień można uczynić wyjątkowym, wręczając unikatowy prezent. Co można wręczyć na 30. urodziny synowej? Jaki prezent podarować by był trafiony i ucieszył jubilatkę?

 

 

 

 

 

 

 

Domowe SPA - odprężenie i pielęgnacja

Każdy lubi spędzić trochę czasu relaksując się i nic nie robiąc. Podaruj wyjątkowy zestaw pełen akcesoriów i kosmetyków, które pozwolą zadbać o siebie i dostarczą trochę luksusu codziennemu życiu. Zestaw SPA możesz zamówić w Internecie lub kupić w sklepie stacjonarnym gotowy. Jeżeli chcesz, aby prezent był bardziej od serca, wtedy warto samemu stworzyć taki zestaw, zawierając w nim wszystko, co lubi synowa. Mogą to być kosmetyki do twarzy i ciała, jak kremy czy peelingi albo kule do kąpieli.

 

Niezapomniane chwile - voucher na wyjątkowe wydarzenie

Świetnym pomysłem na uczczenie urodzin jest podarowanie vouchera na specjalny event, jak na przykład kolacja dla dwojga w ciemności, na którą synowa mogłaby wybrać się razem z mężem albo dzień w SPA, pełen masaży i zabiegów relaksacyjnych. Inne opcje to wydarzenia kulturowe jak na przykład: seanse filmowe, przedstawienia teatralne czy opera. Jeżeli, jednak synowa lubi mocne wrażenia i emocje, wtedy można wybrać ekstremalne doświadczenia jak skok na bungee lub ze spadochronem. Katalog ofert jest bardzo duży, można wybierać pomiędzy różnymi okazjami, wydarzeniami i miejscami realizacji. Z pewnością znajdziesz coś dostosowanego do charakteru jubilatki.

 

Prezent z trzydziestką - pamiątka tego dnia

Chociaż kobiety nie przepadają, kiedy wypomina im się wiek, wchodzenie w nową dekadę życia wybacza wszystko. Wybierz coś specjalnie na tę okazję z napisem świadczącym, że jest to prezent na 30 urodziny synowej. Może to być kubek, kartka z życzeniami, skarbonka lub poduszka. Będzie to przypominało tę chwilę i budziło pozytywne sentymentalne emocje.

 

Kosz prezentowy, czyli wszystko w jednym

Kosze prezentowe od zawsze były popularne, nic dziwnego, można w nie włożyć dosłownie wszystko. Ulubione czekoladki, alkohol, drobne upominki, kosmetyki do makijażu, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Oczywiście można kupić gotowy kosz, ale taki spersonalizowany pokazuje, że zależy Ci na synowej i tym by była szczęśliwa. Co więcej, kosz może mieć potem charakter użytkowy i nie wyląduje na śmietniki jak inne rodzaje opakowań.

 

30-stka synowej - jaki prezent wybrać?

Okrągłe urodziny obchodzi się nieco huczniej niż te pomiędzy, zaczyna się w pewien sposób nowy etap życia. Podarowany prezent powinien mieć też nieco uroczysty charakter, dlatego podaruj coś innego niż tradycyjne kwiaty i czekoladki, może to być ciekawy zestaw lub bon na wyjątkowe wydarzenie. Coś, co odda osobowość synowej.

 

Wysokiej jakości druk na etykietach

Kredyt hipoteczny – zaciągnij zobowiązanie mądrze

WhitePress Prawa