Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

nietypowe swieta
Kalendarz świąt nietypowych w Polsce oferuje pełen wachlarz rozmaitych uroczystości. Niektóre z nich stają się doskonałą okazją do wyjazdów poza miasto i wzięcia udziału w rozmaitych imprezach tematycznych w różnych częściach Polski, w tym również poznania regionalnej kultury, a także posmakowania specjałów lokalnej kuchni.

 

 

 

 

 

 

Często wiele osób zadaje sobie pytanie, jak zorganizować wolny czas w trakcie nietypowych świąt? Poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek, które mogą stać się źródłem inspiracji oraz oryginalnych pomysłów na spędzenie świąt w sposób pełen niezapomnianych wrażeń.

 

Święta nad morzem w hotelu ze SPA&Wellness

Osoby szukające pomysłu, w jaki sposób spędzić Andrzejki, Walentynki, Ostatki karnawałowe, Noc Kupały, Zakończenie lata, Mikołajki oraz inne bardziej lub mniej typowe święta, mogą skorzystać z ofert hoteli znajdujących się w nadmorskich kurortach turystycznych. Obecnie wiele obiektów noclegowych oferuje rozmaite atrakcje tematyczne w przystępnych cenach dla rodzin, grup przyjaciół lub dla par wybierających się na pobyty tylko we dwoje.

Jednym z takich obiektów jest nowoczesny hotel Astor położony niedaleko morza w malowniczym kurorcie Jastrzębia Góra. Tu czekają atrakcyjne oferty na zabiegi w strefie SPA. Masaże lecznicze lub relaksujące, kuracje odmładzające i pielęgnacyjno-upiększające, a także nowoczesny kryty basen oraz sauna to tylko niektóre z atrakcji.

 

Święta nad morzem w nowoczesnym hotelu

Decydując się na spędzenie świąt poza domem, można zaoszczędzić mnóstwo energii na organizację czasu wolnego sobie oraz całej rodzinie. Warto poszukać hotelu, który oferuje różnego typu imprezy dla dorosłych, bale, bankiety, dyskoteki, a także warsztaty tematyczne. Ważne, aby w tym czasie dzieci miały zapewnioną opiekę. W wielu hotelach, podczas gdy rodzice świętują się przy hotelowym barze lub na imprezie tanecznej, ich pociechy spędzają czas z animatorami na zabawie, grach i konkursach.

Warto spędzić nietypowe święta nad morzem w przepięknej scenerii w pobliżu przyrody, a po hucznym świętowaniu móc wyjść na spacer i zaczerpnąć świeżego morskiego powietrza. Decydując się na skorzystanie z przygotowanych przez hotele ofert, można wziąć udział w ciekawych wydarzeniach oraz imprezach towarzyszących obchodom danego święta.

 

Nietypowe święta w plenerze

Osoby, które nie chcą ograniczać się tylko do atrakcji oferowanych przez hotele, mogą wyjechać nad morze, nad jezioro na Mazury lub w góry i wynająć tam domek albo pokój w hotelu, a cały czas wolny samodzielnie sobie zorganizować poza obiektem.

Sposobów na świętowanie jest mnóstwo, należą do nic między innymi: kuliki, ogniska, biesiady pod chmurką do białego rana z tańcami, warsztaty rękodzielnicze, pikniki, dyskoteki, przejazdy bryczką po okolicy, gry i zabawy z konkursami. Wiele z tych wydarzeń i atrakcji przygotowują miejscowe instytucje kultury, gospodarstwa agroturystyczne lub lokalne stowarzyszenia. Warto wybierając się w dane miejsce sprawdzić ich oferty i kalendarze imprez.

 

Czy wiesz czego potrzebują twoi pracownicy? Odzież i artykuły BHP

Gdzie systemy Business Intelligence sprawdzą się najlepiej?