Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

zdjęcia
Obrazy sprawiają, że prezentacje i filmy są lepsze. Nie tekst. Nie dźwięk. To obraz rządzi tym światem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrazy mają moc wywoływania natychmiastowej i emocjonalnej reakcji. Dotyczy to zwłaszcza prezentacji.


Prezenterzy, którzy używają obrazów w swoich prezentacjach, zyskują więcej uwagi, wyświetleń, ruchu, potencjalnych klientów i klientów. W rzeczywistości 90% informacji przekazywanych do mózgu ma charakter wizualny, a obrazy są przetwarzane w mózgu 60 000 razy szybciej niż tekst. Tak więc, niezależnie od tego, czy Twoja następna prezentacja jest przemową, filmem instruktażowym, czy kwartalnym spotkaniem firmy, jeśli wykorzystasz moc obrazów, będziesz w stanie lepiej przyciągnąć i utrzymać uwagę odbiorców.


Kiedy mówię o mocnych obrazach, mam na myśli dobre obrazy. Nie te wycinane i wklejane obrazy przedstawiające mężczyzn w garniturach z jasnymi, wybielonymi białymi zębami, śmiejących się z tego, co widzi na ekranie komputera. Mówię o inteligentnych obrazach, obrazach scenicznych, obrazach animowanych i obrazach pełnych koloru, życia i oryginalności. Obrazy, które przenoszą nas do innej rzeczywistości, pozostawiają niezatarte wrażenie.
Jedno wielkie ostrzeżenie, zanim ruszymy dalej; istnieje mała rzecz zwana COPYRIGHT, która może spowodować duży problem. Załóżmy, że w końcu znalazłeś świetne zdjęcie, które chcesz umieścić w swojej prezentacji. Jeśli korzystasz z biblioteki darmowych obrazów w domenie publicznej Creative Commons, możesz z nich swobodnie korzystać.
Jeśli nie, to masz tylko jeden wybór, kupić obrazy komercyjne.
Obrazy wspierają ogólną markę Twojej prezentacji. Każdy obraz, którego używasz, powinien pasować do Twojej historii i marki. Wybór wysokiej jakości obrazów do prezentacji, które pasują do innych zasobów marketingowych, pomoże zbudować zaufanie i znajomość odbiorców.
Jeśli jest slajd pełen tekstu i slajd z jednym dużym, pięknym obrazem, na który z nich przyciągniesz wzrok? Chcielibyśmy się założyć, że to jest obraz. Używając odpowiednich obrazów w swojej prezentacji, zwracasz uwagę odbiorców i utrzymujesz ich bardziej zaangażowane niż byłyby w innym przypadku.
Jeśli szukasz wspaniałej i bezpłatnej kolekcji oryginalnych zdjęć, malowniczych obrazów i abstrakcyjnych obrazów, które sprawią, że Twoja następna prezentacja będzie skuteczna i wciągająca, możesz wypróbować Dreamstime.

 

Jak znaleźć dobry ekogroszek?

WhitePress Prawa