Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Ledowe reklamy, wyświetlane na pokaźnej wielkości telebimach, stały się dziś jednym z najbardziej skutecznych środków promocji. Nie ma już polskiego miasta, gdzie centra oraz rejony przy galeriach handlowych nie byłyby ubogacone tego rodzaju elementami przestrzeni.

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy ledowe mają jednak to do siebie, że pochłaniają ogromnie dużo energii, aby funkcjonować przez kilkanaście godzin bez przerwy, czy nawet przez całą dobę w polskich krajobrazach. Do swobodnego i bezpiecznego funkcjonowania reklamy led potrzebne są nie tylko ekrany, ale także elementy zasilające. Gdzie kupić może zasilacze do led początkujący przedsiębiorca i inwestor, którego zajęciem jest prezentacja nowoczesnych powierzchni reklamowych na wyznaczonych do tego miejscach? Na co zwrócić baczną uwagę przy kupowaniu pierwszych zasilaczy do led? Jakie są ceny i czy lepiej zastępować droższe zasilacze tańszymi odpowiednikami? Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie z powyższych pytań. 

 

Wydajność jest najważniejsza

Najdłużej sprawdzać się będą te zasilacze do led, które wydajniej przekazywać będą prąd elektryczny. Tempo ich eksploatacji przy pracy w trybie  oszczędnościowym nie będzie negatywnie wpływało na ich konstrukcję. Takie zasilacze wspaniale radzą sobie przy wielkopowierzchniowych reklamach w postaci krótkich filmów, animacji oraz rozbudowanych, szerokopasmowych połączeń grafiki komputerowej o różnorodnej rozdzielczości. A wiadomo, że im większa rozdzielczość grafiki i więcej elementów do niej użytych, tym większego zasilania wymagać będzie cały monitor wyświetlający treść reklamy. Jeśli nie jesteśmy zdecydowani na konkretny rodzaj zasilacza do led i wahamy się w kwestii zakupu, można skierować się po poradę do ludzi odpowiadających za aranżację reklamy wirtualnej w danym mieście. Nie zaszkodzi także zaglądać systematycznie na aukcje internetowe, gdzie można kupić nie tylko używane, ale całkiem nowe fabrycznie zasilacze do led, w niezwykle konkurencyjnych cenach. Można oczywiście, zastąpić droższe zasilacze tańszymi odpowiednikami. Będziemy musieli mieć jednak na uwadze wyraźną różnicę w jakości prezentowanego obrazu, a także w kwestii wydajności sprzętu.

 

Monitory plus zasilacze w komplecie

Najwygodniejszym i najbardziej ergonomicznym rozwiązaniem będzie zakup zasilacza do led razem w komplecie z monitorem, dzięki temu w wielu przypadkach można także zaoszczędzić. Jeśli kupicie wszystkie te sprzęty osobno, nie musicie się martwić, że dany zasilacz led nie będzie pasował do monitora innej marki. Zasilacze dzisiaj zostały skonstruowane w taki sposób, że do każdego z nich fabrycznie zostały dodane różne końcówki, które pasować mogą do odmiennych typów monitorów. To duże ułatwienie zwłaszcza dla tych, którzy posiadają stare modele monitorów i nie czują póki co potrzeby kupowania zupełnie nowych, często też droższych. Nabycie sprawdzonych technicznie zespołów monitorów oraz zasilaczy led pozwala w pełni cieszyć się jakością wizualną oraz czytelnością reklam dowolnego typu, przeznaczonych dla dowolnie wybranych branż. 

 


Artykuł powstał przy współpracy z zasilacze-meanwell.pl