Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

zarobić
Dodatkowa gotówka w trudnych czasach może przydać się każdemu z nas, jednak w jaki sposób możemy ją pozyskać najlepiej bez konieczności wychodzenia z domu? Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że zainteresujemy się promocjami bankowymi, które mogą nam zapewnić przypływ dodatkowej gotówki. W jaki jednak sposób zarobić na takich promocjach?

 

 

 

 

 

Promocje bankowe to świetny sposób na zarobienie dodatkowych środków finansowych. Po spełnieniu określonych warunków, z którymi możemy zapoznać się w regulaminie danej akcji, gotówka w określonym czasie pojawi się na naszym koncie i będziemy mogli wykorzystać ją na dowolnie wybrany cel. Jak się nie naciąć na promocje bankowe? Wystarczy bardzo dobrze przeczytać regulamin wybranek akcji promocyjnej, stosując się następnie do wszystkich kluczowych wymagań. Na stronie Cherry-picker w akcji możemy przeczytać nieco więcej na temat tego, kto może zarobić na bankowych promocjach. Z jakich jednak promocji możemy skorzystać?

 

Założenie konta dla nowych klientów

Najlepsze promocje na Zgarnijpremie to przede wszystkim możliwość zarobienia dodatkowej gotówki za założenie konta w banku, który w danym czasie oferuje taką promocję. Niektóre banki oferują możliwość założenia darmowego konta, za które nie będziemy musieli płacić ani jednej złotówki, podczas gdy inne idą nieco dalej, umożliwiając nam zarobienie konkretnej kwoty środków pieniężnych (od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych). Aby skorzystać z takiej promocji, musimy oczywiście spełnić określone warunki, a jednym z nich jest posiadanie promocyjnego rachunku przez określony w regulaminie czas. Po jego upływie konto możemy zlikwidować, wydając zarobione pieniądze, na co tylko będziemy chcieli.

 

Moneyback

Moneyback to usługa, dzięki której możemy odzyskać określony procent środków pieniężnych od wykonanych posiadaną przez nas kartą transakcji bezgotówkowych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień płacą za swoje zakupy kartą i dzięki niemu możemy rocznie odzyskać nawet kilkaset złotych. Wiele banków nagradza swoich klientów również za inne czynności (nie tylko płatności kartą) takie jak np. mobilne lub internetowe płatności, czy też przelewanie comiesięcznego wynagrodzenia na konto. Usługi tej nie należy jednak mylić z Cashback, ponieważ ta druga opcja umożliwia wypłacanie gotówki podczas robienia zakupów w sklepie, natomiast Moneyback pozwala odzyskać część wydanych środków pieniężnych (wiele osób niestety myli te dwie opcje).

 

Zwrot środków pieniężnych za płatności BLIK

Jedną z najpopularniejszych obecnie form płatności jest tzw. BLIK, dzięki któremu możemy nie tylko zapłacić za zakupy, ale również wypłacić gotówkę w bankomacie. BLIK to sześciocyfrowy kod, który możemy wygenerować ze ściągniętej na nasz telefon aplikacji bankowej. W jaki jednak sposób możemy zarobić na tej opcji? Wiele banków oferuje możliwość odzyskania części pieniędzy za wykonaną transakcję przy użyciu kodu BLIK, dzięki czemu możemy nieco zaoszczędzić, robiąc codzienne zakupy.

Zarabianie na promocjach bankowych nie jest zbyt skomplikowane i każda osoba, która ma dostęp do internetu, bankową aplikację na telefon, czy też kartę debetową może bez problemu skorzystać z oferowanych przez banki promocji, zarabiając na tym niezłą sumę środków pieniężnych.

 

Zintegrowana bramka płatnicza w Twoim sklepie. Co musisz wiedzieć?

Leasing. Jaki rodzaj powinna wybrać Twoja firma?

WhitePress Prawa