Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Wygoda robienia zakupów online sprawiła, że serwisy oferujące kody rabatowe i cashback cieszą się obecnie dużą popularnością. Jednym z popularniejszych serwisów jest Picodi, pozwalający zaoszczędzić niekiedy nawet znaczne sumy. Jak kupować taniej i co zrobić, aby zyskiwać najlepszy cashback? Odpowiadamy w poniższym artykule.

 zaoszczedzic na zakupach z Picodi

Czy można zaoszczędzić robiąc zakupy online?

Podsumowując w wirtualnym koszyku swoje zakupy łapiesz się za głowę? Niestety, ceny wyższe z dnia na dzień stały się zmorą wielu osób. Z tego też powodu, tuż przed finalizacją zamówienia, coraz częściej przeczesujemy Internet w poszukiwaniu kodów zniżkowych, pozwalających obniżyć koszt wybranych produktów. Specjalnie w tym celu powstały serwisy oferujące nie tylko atrakcyjne kody rabatowe, ale i usługę cashback, dzięki czemu po dokonaniu transakcji można otrzymać zwrot części środków na swoje konto bankowe. Jednym z najbardziej znanych i lubianych serwisów tego typu jest Picodi, o którym więcej można dowiedzieć się między innymi na stronie wskoczpokase.pl. Można na nim znaleźć aktualne zniżki do popularnych sklepów internetowych, a także skorzystać z programu cashback, zaoszczędzając tym samym na zakupach od kilku, czasami nawet do kilkuset złotych.

 

Jak kupować taniej korzystając z usług Picodi?

Korzystanie z tego serwisu jest bardzo proste: wystarczy się w nim zarejestrować i aktywować swoje konto. Następnie, można je spersonalizować, dodając swoje ulubione sklepy i ustawiając konkretne powiadomienia. Dzięki temu nie trzeba się martwić, że najlepsze okazje przejdą nam koło nosa - po otrzymaniu powiadomienia na maila, od razu można z nich skorzystać, ciesząc się tanimi zakupami. Na Picodi każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż możliwe zniżki obejmują zarówno sklepy odzieżowe, obuwnicze, jak i te oferujące elektronikę, wyposażenie domu, a nawet serwisy, na których można zarezerwować nocleg.

W dowolnym momencie można śledzić na stronie serwisu aktualne promocje, co opłaca się zwłaszcza przed planowanymi zakupami online. Wystarczy na dostępnej liście wybrać interesujący sklep, a następnie sprawdzić oferowane przez niego kody rabatowe oraz wartość ewentualnego cashbacku. Warto pamiętać, że chcąc skorzystać z tej usługi, należy aktywować cashback przed finalizacją zakupu, przechodząc na stronę sklepu ze strony serwisu Picodi. Wtedy w profilu użytkownika pojawią się dane o cashbacku, zaś po uzbieraniu kwoty co najmniej 20 złotych środki można będzie przelać bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Jeżeli zatem cenisz sobie oszczędność, Picodi może stać się świetnym rozwiązaniem również dla Ciebie. W ten sposób regularnie będziesz otrzymywać ekskluzywne oferty do swoich ulubionych sklepów, a także gromadzić środki z cashbacku, dzięki czemu na własne oczy zobaczysz, ile udało Ci się zaoszczędzić korzystając z usług tego serwisu.