Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

port lotniczyMiędzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to jedno z najważniejszych lotnisk w Polsce. Podróż samolotem z Krakowa wymaga dobrej organizacji i wielu przygotowań obejmujących m.in. kwestie związane z parkowaniem samochodu.

 

Dojazd na lotnisko w Balicach własnym samochodem jest bardzo wygodnym rozwiązaniem chętnie wybieranym przez podróżnych. Kluczowe znaczenie ma dla nich możliwość pozostawienia auta na czas wyjazdu w bezpiecznym miejscu. Wiele osób obawia się, że nie będą trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca postojowego.

 

 

Parking przy lotnisku – jaki najlepszy?

Najlepszy w lokalizacji Kraków Balice parking to taki, który znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska. Oprócz tego ważne jest, aby był strzeżonym obiektem nadzorowanym przez całą dobę. W takiej sytuacji można mieć pewność, że po przylocie nie spotka nas przykra niespodzianka taka jak uszkodzony czy skradziony samochód. Bardzo istotne są także opłaty za parkowanie – kierowcom zależy na atrakcyjnych stawkach, które nie wpłyną znacząco na koszt podróży nawet w razie pozostawienia pojazdu na parkingu na nieco dłuższy czas. Firma Interparking obsługująca m.in. lotnisko w Balicach oddaje do dyspozycji klientów parking znajdujący się w odległości zaledwie 400 m od terminala z opcją transportu do terminala gratis. Miejsce postojowe można zarezerwować i opłacić online, co daje gwarancję, że w wybranym dniu i określonej godzinie będzie ono wolne.

 

Zalety parkingów przy lotniskach

Parkingi przy lotniskach stanowią ważny element infrastruktury portu lotniczego. Wstęp na nie mają tylko upoważnione osoby. Do dyspozycji podróżnych są przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Pozwalają oszczędzić sporo czasu, gdyż nie trzeba martwić się o dostępność miejsc postojowych – zwłaszcza że obecnie rezerwacjo dokonuje się w prosty oraz szybki sposób przez internet. Nowoczesne parkingi przy lotniskach stanowią odpowiedź na rosnące w tym zakresie potrzeby podróżnych, którym zależy na licznych udogodnieniach.

http://interparkingbalice.pl/