Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

druk materialow
Duża część promocji marki przeniosła się do internetu, ale foldery reklamowe, ulotki i inne drukowane materiały promocyjne wciąż stanowią ważny element marketingowej kampanii. Bardzo istotna jest tutaj jakość druku, dlatego to zadanie zawsze warto powierzać specjalistom.

 

 

 

 

 

 

Jak zorganizować druk materiałów reklamowych?

Przygotowanie efektownego katalogu, broszury czy ulotki informacyjnej to zadanie dla profesjonalistów. Nie wystarczy tutaj zwykła, biurowa drukarka. Dobrej jakości materiały promocyjne powstają w specjalistycznych drukarniach, a ich przygotowanie najlepiej zlecić firmie, która zatroszczy się nie tylko o sam druk, ale również przygotowanie projektów graficznych. Taką ofertę można znaleźć na artlime.com.pl, gdzie oferowane są kompleksowe usługi związane z produkcją materiałów reklamowych.

Klient na każdym etapie produkcji materiałów reklamowych ma wgląd w wersje testowe i jeśli nie jest do końca zadowolony z uzyskanego efektu, może zgłosić swoje poprawki. Biuro projektowe odpowiada za atrakcyjny design materiałów oraz wysoką jakość papieru, na którym będą one wydrukowane. W ramach tej usługi można zamówić druk dowolnych materiałów: ulotek, katalogów reklamowych, broszur, folderów, banerów.

 

Jak wygląda projekt druku?

Razem z klientem projektanci i graficy ustalają formę materiałów reklamowych, ilość stron, rodzaj i wielkość fontu, wybór i rozmieszczenie zdjęć, umiejscowienie logotypu, kolorystykę. Następnie trzeba określić, czy druk ma być offsetowy czy cyfrowy, oraz wybierany jest rodzaj papieru – materiały reklamowe mogą być na papierze offsetowym, fotograficznym albo kredowym, z matową albo błyszczącą powierzchnią.

 

Dlaczego drukowane materiały wciąż są ważne?

Internetowa forma promocji marki odgrywa coraz większą rolę, ale nie warto z tego powodu całkowicie rezygnować z materiałów drukowanych, bo jak się okazuje, są one wciąż bardzo ważne dla wielu klientów. Dzięki nim można budować wizerunek swojej marki, zwłaszcza gdy jest to firma lokalna. Podczas targów czy eventów z udziałem publiczności właśnie drukowane materiały pomagają dotrzeć do dużej liczby klientów, choć oczywiście ogromne znaczenie ma tu wygląd oraz jakość broszur bądź folderów, dlatego tak ważna jest współpraca z doświadczonym studiem graficznym.

 

Kiedy warto wynająć kontener na odpady?

Zakres usług firmy sprzątającej - w czym mogą pomóc specjaliści?