Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

catering
Catering to idealna opcja dla każdego, kto nie ma czasu lub nie potrafi samemu gotować albo chce zamówić potrawy na ważną uroczystość rodzinną. Jednak istnieje również catering dla firm. Jest on niebywale wygodną sposobnością do zapewnienia pracownikom posiłków. Przekonajmy się zatem, jak zamawiać posiłki dla firm i jakie mają one zalety.

 

 

Catering dla naszej firmy

Szybki i zróżnicowany posiłek w ciągu przerwy w pracy zdecydowanie zwiększa komfort pracownika. Zresztą ciepłe danie jest nieporównywalnie lepsze od kanapki czy tego typu śniadania. Dlatego też wielu pracodawców chcąc zapewnić firmowe posiłki, decyduje się na zamówienie dla swych pracowników cateringu. SmartLunch jak często nazywany jest ów sposób zapewnienia wyżywienia pracownikom firmy, ma wiele korzyści. Jakich? Sprawdźmy więc.

 

Zalety cateringu

Jak wyżej wymieniliśmy, catering to przede wszystkim możliwość zapewnienia ciepłego posiłku naszym pracownikom. Lecz nie tylko: i szefowie mogą wraz z pracownikami jeść posiłki z zamówionego cateringu - wystarczy zaznaczyć to przy składaniu zamówienia. Jakie jeszcze zalety ma catering? Są to m.in.:

- posiłki zapakowane w bezpieczne, szczelne pudełka z tworzyw przyjaznych środowisku, tzw. lunchboxy;

- szybkość i terminowość dowozu cateringu;

- zniżki dla stałych klientów: oszczędność;

- zdrowe i dietetyczne posiłki przygotowywane prze profesjonalistów: kucharzy i dietetyka.

 

Czy naprawdę warto zamówić catering dla swych pracowników?

Każdy pracodawca powinien zapewnić swym podwładnym dostęp do ciepłych posiłków. Wszak praca, zarówno fizyczna, jak i umysłowa męczy i wyczerpuje, więc dodatkowa dawka energii zawsze się przyda. Pracownik, który jest najedzony będzie mógł w większym skupieniu, skoncentrowaniu wykonywać swą pracę, stanie się bardziej efektywny. Natomiast wykupienie pakietu, np. miesięcznego lub rocznego dla firmy jest stosunkowo tanie. Zresztą stali klienci często dostają możliwość wielu zniżek i np. promocji na catering z okazji firmowej imprezy. Jak więc widzimy, doprawdy warto zastanowić się nad tym udogodnieniem dla pracowników, które powinno być podstawą funkcjonowania firmy. Możemy również wybrać jedną z wielu dostępnych opcji i zaznaczyć miejsce dowozu posiłków na co dzień. Jeśli jednak wciąż się wahamy, możemy zawsze skontaktować się z daną firmą cateringową i poprosić o wykonanie indywidualnej oferty zgodnej z naszymi przedstawionymi firmie wymaganiami dotyczącymi wszelkich kwestii związanych ze smart lunchem w proponowanej przez nas opcji, wariancie smakowym.

Dlaczego warto pracować w Norwegii - korzyści pracy w Norwegii

WhitePress Prawa