Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

19jpg
W związku z pandemią, coraz więcej biur przeszło na pracę zdalną. Dla wielu osób jest to optymalne rozwiązanie, podczas którego rośnie efektywność pracowników, a jednocześnie oszczędza się fundusze i zapewnia się firmie dalsze prosperowanie. Biura wirtualne od lat pomagają firmom, zapewniając reprezentacyjny adres i oferując obsługę korespondencji. W podobny sposób może pomóc freelancerom!

 

Obsługa korespondencji

Przede wszystkim wirtualne biuro to korzyści z profesjonalnej obsługi korespondencji. Odbiór listów i przesyłek oraz korespondencji poleconej to absolutne minimum, które otrzymujesz, decydując się na każdy typ pakietu. Co więcej, o przesyłkach i listach powiadamia się klienta drogą mailową, co jest wygodne, a zarazem niezwykle praktyczne – od razu wiesz, że pod zarejestrowanym adresem czeka na Ciebie paczka.

W bardziej zaawansowanych pakietach możesz liczyć na skanowanie korespondencji, dzięki czemu możesz natychmiastowo na nią odpowiedzieć z dowolnego miejsca na ziemi. Możesz też wybrać opcję skanowania i drukowania dokumentów, a nawet dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny telefon. Zależnie do wybranego okresu, na jaki potrzebujesz wynająć biuro wirtualne, możesz też wybrać płatność z góry za 6 lub 12 miesięcy.

 

Reprezentacyjny adres

Adres, który otrzymujesz w ramach usługi, znajduje się w centrum Warszawy – stanowi zatem idealną okazję do zareklamowania się. Z pewnością wyróżni Cię on na tle konkurencji podczas starania się o przyjęcie zlecenia dla większej firmy. Załóż jednoosobową działalność gospodarcza i rozwijaj się – zaoszczędź na reklamie, inwestując w swój wizerunek!

 

Inne usługi – w czym jeszcze pomoże Ci wirtualne biuro

Inne proponowane usługi często obejmują też wsparcie w przypadku spraw księgowych – rejestracja wszystkich wydarzeń księgowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych i kompleksowa pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów. Wszystko to za jedną miesięczną opłatą – tylko tyle wystarczy, by zapewnić sobie prestiż i obniżyć koszty wynajmu!

Oprócz skorzystania z usług księgowych, możesz też wynająć salę konferencyjną. Wygodnie usiądziesz w niej razem z klientem lub partnerem biznesowym i omówisz wszystkie szczegóły zlecenia bądź zaprezentujesz projekt. Jest to wygodna opcja w przypadku, gdy mieszkasz na obrzeżach Warszawy, a chcesz zapewnić profesjonalne warunki spotkania. Postaw na biura wirtualne i ciesz się wygodą, jaką oferują!

WhitePress Prawa