Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

wyslac paczke
Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas wysyłając paczkę, chce, aby dotarła ona do odbiorcy w jak najlepszym stanie. Wysyłane przez nas paczki pokonują różne odległości, czasami to tylko inne miasto, czasami inny kraj, a nierzadko również inny kontynent. Właściwe zapakowanie przesyłki, przyczyni się do zminimalizowania ryzyka wystąpienia wszelkiego rodzaju uszkodzeń.

 

 

 

 

Wybierz odpowiednie materiały

Przed przystąpieniem do procesu pakowania warto zastanowić się, jaką drogę będzie odbywać spakowany przez nas towar. W przypadku dalekich destynacji zalecamy zapoznać się z obowiązującymi w danym kraju regulacjami co do przesyłanych tam paczek.

Każdy wysyłany towar jest inny, dlatego inaczej zabezpieczać będziemy porcelanę i delikatne przedmioty, a inaczej większe gabarytowo produkty. Jeśli nie masz pewności, co do obowiązujących przepisów transportowych na danym terenie, postaw na klasyczne karton w kształcie prostopadłościanu. Zastosowanie uniwersalnego opakowania da pewność, że niezależnie od krajowego przewoźnika, czy dostawcy z innego kraju Twoja paczka spełni wszelkie wymogi.

Koniecznie zabezpiecz swoją paczkę zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Aby spakowane produkty nie przemieszczały się w środku polecamy wypełnić jego wnętrze wypełniaczami. W zależności od charakteru przesyłki na naszej stronie dostępne jest wiele rodzajów foliowych wypełniaczy do paczek. Tak przygotowaną paczkę pozostaje już tylko dobrze zakleić, aby mieć pewność, że przetrwa każdy transport!

 

Zanim wyślesz paczkę!

Masz już poprawnie spakowaną paczkę? Przed Tobą ostatni krok, czyli czas na jej zaadresowanie. Możesz to zrobić umieszczając na niej wydrukowany list przewozowy. Jeśli wysyłasz przedmioty, które są delikatne i mogą ulec stłuczeniu, oznacz “górę” paczki, lub naklej stosowną etykietę informującą o np. szkle.Pamiętaj jednak, że w takim przypadku, Twoja przesyłka będzie uznana za przesyłkę niestandardową, co zazwyczaj wiąże się z dodatkowymi kosztami jej nadania.

 

Zalety współpracy z agencją eventow

Czy opłaca się postawić na pracownię terminalową?

WhitePress Prawa