Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Projektowanie instalacji elektrycznej, zakładanie instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż sprzętu elektronicznego - wszystkie te usługi można załatwić w jednym miejscu. Hurtownia elektryczna Elus to najlepszy możliwy wybór. Specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań elektrycznych najwyższej jakości. 

 

 

 

 

 

 

Sklep elektryczny - oferta skrojona do twoich potrzeb

Sklep elektryczny Elus ma w sprzedaży między innymi oprawy oświetleniowe, elektronarzędzia, przewody, kable, rozdzielnice i gniazdka. Wszystkie produkty można kupić na terenie całego kraju poprzez sklep internetowy. W  ofercie mamy szeroki asortyment nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez znanych i cenionych producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Dzięki sklepowi internetowemu, nasza hurtownia elektryczna odpowiada na potrzeby i oczekiwania klientów w całej Polsce. Nasza hurtownia elektryczna posiada towar najwyższej jakości  - dokładnie sprawdzamy i weryfikujemy wszystkie produkty zanim wprowadzimy je do oferty. 

W sklepie Elus znajdziesz produkty przeznaczone do budowy domów, obiektów handlowych i użyteczności publicznej, a także pełny osprzęt elektryczny i akcesoria potrzebne podczas remontu domu, mieszkania lub innego obiektu. 

Zamówienie można złożyć w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Sprawdź nas, zapoznaj się z naszą ofertą. 

 

Osprzęt elektryczny - bogaty asortyment 

Osprzęt elektryczny to zestaw różnych elementów przeznaczonych do mocowania, łączenia i osłony przewodów. Innymi słowy osprzęt elektryczny to elementy, dzięki którym można korzystać z instalacji elektrycznej w domu lub w biurze. Są to między innymi listwy elektroinstalacyjne, korytka kablowe, puszki i złączki instalacyjne, rury termokurczliwe i wiele innych. Jeśli przed zakupem masz jakieś pytania lub wątpliwości, możesz złożyć zapytanie o dany produkt. 

 

Hurtownia elektryczna

Hurtownia elektryczna Enlus oferuje swoim klientom produkty od najlepszych dostawców. Realizujemy także specjalne zamówienia na życzenie klienta. Nasi klienci biznesowi mogą składać zamówienia przez całą dobę ba specjalnie dedykowanej platformie B2B. Aby uzyskać dostęp do platformy, trzeba jedynie wypełnić formularz a nasz dział hurtowy odezwie się w ciągu 2 dni roboczych. 

Nasze hurtownie elektryczne zaopatrują firmy budowlane i wykończeniowe, zakłady produkcyjne, deweloperów, elektryków, elektromechaników i monterów.

Porozmawiaj z naszymi handlowcami. Chętnie dzielą się z klientami swoją wiedzą i doświadczeniem. W Bydgoszczy oraz innych miastach, w których prowadzimy działalność, pokażą Państwu jak wygląda oferta firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci zaprezentują Państwu niezwykle korzystne warunki współpracy. 

Nasi handlowcy udzielą klientom fachowej porady i zaproponują najtańsze, a zarazem najbardziej efektywne rozwiązania.

 

Hurtownia elektryczna Bydgoszcz

Hurtownia elektryczna działa już od 30 lat. Mamy oddziały w Kartuzach, Gdańsku, Kościerzynie, Tczewie, Pucku. Mamy także biuro handlowe na terenie Bydgoszczy. Oferujemy szeroki asortyment produktów: źródła światła, akcesoria, narzędzia. Oddział Bydgoszcz ma adres ul Towarowa 20. Zachęcamy klientów do naszej siedziby. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.elus.pl. Dzięki naszej wiedzy, oferowane przez nas usługi i produkty są najwyższej jakości. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów także w innych miastach.

Do czego służy koło zębate? Poznaj rodzaje przekładni zębatych

WhitePress Prawa