Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

sale na szkolenie
Szkolenie służbowe to efektywne narzędzie, za którego pośrednictwem pracodawcy mogą podnosić kompetencje zawodowe swoich podwładnych. Aby jednak całe wydarzenie mogło wypalić i odnieść oczekiwany skutek, niezbędna jest jego odpowiednia organizacja, a co za tym idzie również wybór właściwego miejsca spotkania. Czym sugerować się podczas poszukiwań sali, która zapewni profesjonalny przebieg spotkania? O tym poniżej.

 

 

 

Zadbaj o odpowiednio dużą powierzchnię

Podstawową kwestią związaną z wyborem sali szkoleniowej jest oczywiście jej wielkość. W optymalnych warunkach powinna ona pomieścić wszystkie mające wziąć udział w wydarzeniu osoby, każdej z nich zapewniając przy tym swobodę i możliwość nieskrępowanego poruszania. Pod uwagę w tym zakresie należy wziąć również to, że wszyscy uczestnicy szkolenia powinni dysponować miejscem siedzącym, a także – jeśli jest to pomocne w kontekście charakteru spotkania – blatem lub stolikiem umożliwiającym robienie notatek.

 

Sala szkoleniowa musi być dobrze wyposażona

Profesjonalna sala szkoleniowa powinna uwzględniać nie tylko miejsca do siedzenia i pisania, ale również odpowiednie nagłośnienie oraz narzędzia umożliwiające przeprowadzenie całości wydarzenia w sposób efektywny. W związku z tym, przed wyborem konkretnej opcji, upewnij się, że dane pomieszczenie wyposażone jest w optymalnie rozlokowane głośniki, ekrany, tablice, projektory, plansze interaktywne czy też dowolne inne potrzebne Ci podczas spotkania materiały, urządzenia i pomoce szkoleniowe. Nie zapomnij także o komforcie swoich pracowników, pamiętając o wentylacji, klimatyzacji oraz dostępie do światła dziennego i Wi-Fi.

 

Wyżywienie oraz możliwość noclegu

W przypadku organizacji złożonego, wielogodzinnego szkolenia, jego uczestnikom trzeba zapewnić również catering oraz miejsce do spania. Udział w tego rodzaju wydarzeniu jest wyczerpujący zarówno intelektualnie, jak i fizycznie. Stąd dobrze jest móc się posilić w przerwach od zdobywania nowej wiedzy, a po zakończeniu spotkania porządnie wyspać w wygodnym łóżku.

Biorąc pod uwagę wszystkie opisane wcześniej czynniki, w takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się hotele z restauracją wyposażone w sale szkoleniowe. Do Twojej dyspozycji oddają one bowiem wszystkie wymienione elementy w jednym zintegrowanym pakiecie, co istotnie ułatwia organizację całego przedsięwzięcia.

 

Szukasz sali szkoleniowej w Poznaniu? Zapoznaj się z ofertą Hotel Altus Poznań Old Town

Jeśli interesuje Cię dobrze wyposażona i dostosowana do Twoich potrzeb sala na szkolenie w Poznaniu, zapoznaj się z ofertą dla biznesu proponowaną przez Hotel Altus Poznań Old Town. W ramach wspomnianego obiektu mieści się wiele doskonale wyposażonych, a przy tym zróżnicowanych pod względem metrażu i kształtu sal konferencyjnych. Wybierając jedną z nich lub pakiet dwóch połączonych można uzyskać powierzchnię osiągającą ponad 200 m2 i niemal dowolny układ stanowisk dla członków szkolenia, w postaci np. podkowy albo w formie takiej jak w teatrze czy klasie. Część z propozycji umożliwia także zorganizowanie bankietu.

 

Wymarzony urlop w Zakopanem - wybierz hotel ze SPA!

Trójmiasto – co trzeba zobaczyć?

WhitePress Prawa