Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

zorganizowac impreze integracyjna
Jak poprawić atmosferę w zespole i zwiększyć wydajność firmy? Impreza integracyjna może być doskonałym rozwiązaniem. Nie jest to jednak zwykły wyjazd w czasie wolnym, warto też dobrze przemyśleć lokalizację tego typu imprezy.

 

 

 

 

 

 

 

Jak wybrać miejsce?

Wyjazd integracyjny ma na celu zbliżenie pracowników oraz naukę współpracy. Najłatwiej dokonać tego podczas gier zespołowych, ale do takiej aktywności potrzebne są odpowiednie warunki. Znaleźć je można w Rancho pod Bocianem, ośrodku wypoczynkowym, który specjalizuje się w organizowaniu firmowych wyjazdów.

Pobyt w takim ośrodku oznacza dostęp do rozlicznych atrakcji. W Rancho są boiska do gier zespołowych, ścianka wspinaczkowa, strzelnica, teren do gry w paintballa. Czas wolny, po zajęciach integracyjnych, też można spędzić w bardzo przyjemny sposób, organizując na przykład wyścigi quadów albo pływanie łódkami po rozległym stawie. Zajęcia dla pracowników firmy odbywają się według planu przygotowanego przez ośrodek, a nad przebiegiem integracji czuwa zespół doświadczonych pracowników.

Nocleg jest oczywiście w tym samym ośrodku. W Rancho można liczyć na nocleg nawet dla bardzo dużej grupy, jednak zaleca się wcześniejszą rezerwację miejsc, szczególnie gdy wyjazd przypada na popularne terminy, jak długi czerwcowy weekend albo sezon wakacyjny.

 

Jak długo powinien trwać wyjazd integracyjny?

Zależy to od specyfiki danej firmy, ale zazwyczaj zajmuje to dwa, trzy dni. Wyjazd warto wydłużyć, jeśli firma chce go połączyć ze szkoleniem dla pracowników. W Rancho znajduje się kilka sal konferencyjnych, różnej wielkości, które łatwo dostosować do charakteru szkoleń. Sale są dobrze wyposażone, więc nie trzeba przywozić ze sobą żadnego dodatkowego sprzętu, a w razie problemów obsługa ośrodka zapewnia stosowne wsparcie.

Na czas szkolenia, jak i zajęć integracyjnych, wszyscy uczestnicy wyjazdu mogą korzystać z przygotowanego specjalnie dla nich bufetu, na miejscu jest także restauracja, w której serwowane są śniadania, obiady oraz kolacje. Na specjalne życzenie uczestników wyjazdu integracyjnego ośrodek może się zająć organizacją ogniska lub dużego grilla. Taka impreza odbywa się na świeżym powietrzu, a miejsca do serwowania posiłków schowane są komfortowo pod wiatami.

 

5 zasad organizowania konferencji w hotelu

Pozycjonowanie strony - wskazówki dotyczące optymalizacji

WhitePress Prawa