Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

antyramę
Czy kupić antyramę w sklepie budowlanym, czy w internecie, oraz o tym dlaczego opcja druga jest lepsza

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie kupić najlepszą antyramę na wymiar?

Sprawdzą się tu wszelkiej maści sklepy budowlane, hurtownie, a także sieciówki z artykułami domowymi i drogerie. Powinna sprawdzić się galeria handlowa.W dzisiejszym świecie nie jest trudno znaleźć szeroki wybór sklepów.

Z pomocą przychodzą też firmy, oferujące swoje usługi online. Już za 20-50 złotych można kupić w październiku 2022 r. całkiem ładnie wyglądającą antyramę, w której fotografia będzie się dobrze prezentować. Najmodniejszy kolor. Jeśli chodzi o wystrój wnętrz, to szary, ewentualnie niebieski i i warto brać to pod uwagę przy ewentualnej personalizacji.

 

Co oprawić w antyramę?

Oczywiście, zdjęcia, które przypomną Ci najlepsze chwile z ostatnich miesięcy czy nawet lat. Mile widziane fotografie wakacyjne, rodzinne, ale także cytaty z poradników rozwojowych czy książek, które najbardziej na Ciebie wpłynęły. Polecane są również cytaty motywacyjne oraz wszelkiego rodzaju inspirujące teksty, które można wypunktować stylową czcionką na jasnym, lekko rozmazanym tle, upstrzonym subtelnymi akcentami.

Antyrama to świetny pomysł, aby oprawić w nią rysunki Twoich dzieci. Te małe szkraby tak szybko rosną, że aż strach zaprzepaścić ich talenty i pozwolić odejść w niepamięć dziełom ich maleńkich rączek. W antyramie rysunek nie zgniecie się, nie zniszczy, a w dodatku przypomni Ci w każdej chwili o tym radosnym momencie, gdy ubrudzoną kredkami pociecha wręczyła Ci swoje wielkie dzieło. Antyrama na wymiar to świetne rozwiązanie także w przypadku, kiedy jesteś pasjonatem plakatów lub ich kolekcjonerem. Z internetu sprowadzać możesz różnego rodzaju dzieła, plakaty zapowiadające niszowe sztuki teatralnej czy wydruki z popularnych i cenionych dzieł malarskich. Nie zapomnij tylko o dobrym wymierzeniu ściany oraz o kupnie haczyków i wiertarki, za pomocą których przymocujesz antyramę na wymiar nad sofą czy nad stołem w jadalni. Na pewno taki akcent nie ujdzie niezauważony przez gości, których zapraszasz na obiad czy po prostu na posiadówka przy herbacie i chipsach.

 

Gadżety reklamowe w branży kobiecej

WhitePress Prawa