Porady
Typografia
 • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
 • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Firma CNC FORMA
Firma CNC FORMA oferuje wykonanie projektów, obejmujących między innymi tworzenie elementów codziennego użytku, wyposażenia biurowego czy też materiałów reklamowych. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorstw działających w każdej branży.

 

 

Ofertą firm zajmujących się frezowaniem CNC powinni zainteresować się zarówno klienci z gotowym projektem, jak i ci, którzy mają go dopiero w głowie. Wszystko za sprawą wykorzystania nowoczesnych frezarek, które są w stanie stworzyć przedmiot z dowolnego materiału. Wystarczy przygotować stosowny plik w komputerze i wybrać tworzywo, a resztą zajmie się maszyna.

Oczywiście cała procedura bywa bardziej skomplikowana, niż wskazuje na to ten szczątkowy opis. Dobrze wyjaśnia on jednak, jak dużo powstać może za sprawą frezowania CNC. To doskonały sposób na stworzenie narzędzi, zabawek, różnych akcesoriów czy elementów ozdobnych, niezależnie od ich przeznaczenia. Kto więc może skorzystać z usług frezowania? Każdy. Będą to między innymi:

 1. stolarze,

 2. sklepy sprzedające zabawki,

 3. firmy chcące prowadzić kampanię reklamową,

 4. organizatorzy wesel i imprez okolicznościowych,

 5. sklepy z pamiątkami,

 6. przedsiębiorstwa budowlane,

 7. firmy zajmujące się sprzedażą wyposażenia ogrodowego,

 8. projektanci wnętrz.

 

Oferta okaże się tym bardziej szeroka, gdy wymienimy przykładowe przedmioty, jakie powstają z użyciem frezarek CNC, a także ploterów CNC i sprzętu do obróbki laserowej. Firmy z powyższych (i wielu, wielu innych) branż zlecają wykonanie między innymi specjalnych frontów meblowych, ścianek działowych, tabliczek, obudów grzejników, płyt elewacyjnych, zabawek, akcesoriów promocyjnych, skrzynek na listy, tabliczek z imionami pary młodej, pojemników, ram obrazów, stołów i wielu innych elementów, które mogą przydać się w ramach codziennej działalności przedsiębiorstwa. 

Coś dla siebie wykonają również klienci indywidualni. Możliwości projektowe i wytwórcze są pod tym względem nieograniczone. 

Warto jeszcze kilka słów powiedzieć o reklamie zewnętrznej. Materiały używane w kampaniach promocyjnych też powstają bowiem przy użyciu frezarek CNC. Mowa tu chociażby o kasetonach, szyldach i literach 3D.

Wszystkie powyższe towary zostają nie tylko odpowiednio dostosowane pod względem kształtu bądź kolorystyki, ale też zabezpieczone przed wpływem rozmaitych czynników szkodliwych (np. zmiennych warunków atmosferycznych).

O popularności omawianych usług decyduje też uniwersalność pod kątem materiałów, które mogą zostać użyte do wykonania wspomnianych przedmiotów. Nowoczesne frezarki CNC są w stanie przeprowadzić obróbkę w niemal dowolnym materiale. 

Będzie to na przykład drewno, tworzywa drewnopochodne, a także sztuczne – np. pleksi, PCW, HPL, HIPS, laminaty i wiele innych. Nie należy przy tym zapominać również o wycinaniu laserowym oraz plotowaniu CNC, dzięki któremu możliwe staje się tworzenie różnych kształtów w foliach (między innymi napisów, liter, logotypów czy też produktów ozdobnych)

Nie ma więc znaczenia, czy potrzebujemy elementu do zastosowania wewnętrznego czy zewnętrznego, firmy zajmujące się obróbką są w stanie spełnić każde zapotrzebowanie. Jest to także doskonała okazja do tego, aby zlecić realizacje nietypowe, związane chociażby z produktami, których nie ma nikt inny.

Biorąc pod uwagę informacje przedstawione wyżej, trudno dziwić się temu, że tak wiele firm decyduje się na skorzystanie z usług podmiotów zajmujących się obróbką skrawaniem. Co możemy zyskać postępując tak samo?

 1. Szerokie możliwości projektowe – wynikają one z użycia sprzętów niezwykle zaawansowanych pod względem technologicznym. Doskonale radzą sobie z każdym materiałem i dowolnymi parametrami, na których nam zależy. To oznacza, że frezowanie CNC pozwoli na stworzenie niemal wszystkiego.

 2. Szybki dostęp do gotowych produktów – stosowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Firmy liczyć mogą na usługi o charakterze kompleksowym, obejmujące wsparcie na każdym etapie wykonania zlecenia.

 3. Usługi dodatkowe – poza frezowaniem, ploterowaniem i wycinaniem laserem, często realizowana jest również sprzedaż materiałów i wsparcie techniczne. Do tego dochodzi wykonanie indywidualnych, nawet niecodziennych projektów.

Wszystko to okaże się możliwe dzięki współpracy ze specjalistami z prawdziwego zdarzenia. Warto więc dokładnie przeanalizować ofertę rynkową, tak aby wybrać firmę, która daje gwarancję wysokiej jakości obsługi. Niezależnie od rodzaju świadczonych usług.

Kryteria te spełnia CNC Forma – firma gwarantująca realizację dowolnych projektów z wykorzystaniem frezowania CNC, ploterowania lub wycinania laserowego. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie stworzyć niemal wszystko z każdego materiału. W celu zapoznania się z  dostępną ofertą, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowejhttps://cnckrakow.pl bądź kontaktu poprzez pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub infolinię 577 653 421.

Firma posiada siedzibę w Wadowicach, jednak zajmuje się również dostawą wyfrezowanych elementów na terenie Krakowa i okolic.

 

Przecinarki tarczowe Bomar – czym się wyróżniają?

NOWY ŁAD uchwalony- co dalej?