Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Dwie dekady obecności na rynku w sektorze usług powłok polimerowych pozwala spojrzeć na firmę Nelvi jako wiarygodnego partnera w nakładaniu powłok fluoropolimerowych stosowanych w przemyśle. Dla firmy Nelvi to okazja do dumy i dążenia do dalszego doskonalenia usług i podnoszenia standardów.

powlekanie teflonem

Obchodząc swoje 20-lecie, Nelvi zasługuje na szczególną uwagę za swój wkład w rozwój technologii powłok i zasługuje na uznanie za doskonałość w swojej dziedzinie.

Trwałość i niezawodność rozwiązań Nelvi to rezultat bogatego doświadczenia i wiedzy w dziedzinie zastosowań fluoropolimerów. Współpraca ze światowymi producentami powłok oraz wprowadzenie własnych linii produktowych pod markami Vitaflon® i Viflon® są wyrazem ambicji i ducha innowacji, który nieustannie towarzyszy firmie od początku jej powstania.

nelvi-logo-20pl.png

Sukces firmy to konsekwentnie realizowana strategia rozwoju i filozofii zorientowanej na klienta. Kompetencja i zaangażowanie zespołu, bogate doświadczenie i ciągłe doskonalenie procesów, które przez lata istnienia budowały fundament pozwoliły na pozyskanie zaufania szerokiej rzeszy klientów z różnych branż. Terminowość idąca w parze z jakością oferowanych usług oraz doradztwem w zakresie doboru odpowiedniej powłoki jest sztandarowym produktem jakie oferuje firma dla przedsiębiorców działających w różnych sektorach gospodarki.

Ważnym aspektem działalności firm jest proekologiczne nastawienie do realizowanych przez firmę zadań. Firma podejmuje się renowacji zużytych już powłok dzięki czemu powlekane produkty otrzymują nowe życie. Takie podejście pozwala na redukcję śladu węglowego jaki pozostawia za sobą wyprodukowanie danego elementu od nowa.

Nelvi stawia na rozwijanie partnerskiej współpracy z klientami, dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług i nawiązywania długofalowych relacji z klientami. Przy okazji obchodów 20-lecia firmy Nelvi warto podkreślić nie tylko technologiczne osiągnięcia firmy, ale także jej kulturowe wartości i zaangażowanie. Gratulacje Nelvi za 20 lat nieustannego rozwoju, innowacji i doskonałości!

Celebrowanie 20-lecia Nelvi jest również okazją do spojrzenia w przyszłość. Z ich niezłomnym duchem innowacji, ciągłym dążeniem do doskonałości i niewzruszonym zaangażowaniem w służbę klientom, przyszłość wygląda jasno dla Nelvi. Oczekujemy z niecierpliwością, co przyniesie kolejne 20 lat!

WhitePress Prawa