Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Dyrektor personalny
Funkcję dyrektora personalnego w firmie powierzane są często młodym i niedoświadczonym osobom oraz kojarzą się z zatrudnieniem na pełen etat. Jednak na rynku są dostępni specjaliści do spraw HR, których można zatrudnić na godziny. W wielu sytuacjach jest to bardzo dobre rozwiązanie.

 

 

 

 

 

 

Dyrektor, który pojawia się i znika

Może to brzmieć abstrakcyjne - dyrektor, który pracuje tylko kilka godzin i koniec? Okazuje się, że usługa dyrektora personalnego na godziny staje się coraz bardziej popularna. Jest to wykwalifikowany specjalista, który posiada ogromną wiedzę. Pracuje on w danej firmie tyle, ile jest to niezbędne. Jeżeli chodzi o małe i średnie firmy przyjmuje się, że jego wymiar pracy wynosi tylko jeden dzień w tygodniu!

Mogłoby się wydawać, że jeden dzień to za mało dla dobra firmy. Okazuje się, że wcale nie! W ciągu tych kilku godzin uczestniczy we wszystkich ważnych spotkaniach, wspiera kadrę menadżerską i rozwiązuje problemy w firmie.

 

Co zyskasz zatrudniając dyrektora personalnego na godziny?

Pomoc zewnętrznego specjalisty może dostarczyć Twojej firmie ogromnych korzyści. Staje się on w niej pewnym “mentorem”, który szuka najlepszych rozwiązań. Dyrektor personalny na godziny to fantastyczna opcja dla małych i średnich firm czy raczkujących startupów.

Sprawdź także: Blog o tematyce HR

Ponadto, zyskasz również wiele korzyści, jak doradztwo personalne, oszczędność czasu i pieniędzy czy profesjonalne wsparcie.

 

Kto korzysta z pomocy dyrektora personalnego na godziny?

Najczęściej korzystają z tego małe i średnie firmy, dla których zatrudnienie dyrektora personalnego byłoby za kosztowne. W taki sposób wynajęty specjalista pracuje jeden bądź 2-3 razy w tygodniu pilnując wszystkich procesów i obowiązków szefa HR.

 

Przekonaj się, że warto!

Największą zaletą takiej współpracy jest możliwość skorzystania z wiedzy doświadczonego specjalisty bez konieczności jego zatrudniania. Umowę można podpisać na określony czas i z góry określić cele, projekty i zadania, które powinny być w tym czasie zrealizowane. Taki ekspert z zewnątrz często widzi więcej od osób, obecnych w firmie od wielu lat. Dzięki temu, stawiane są przed nią nowe możliwości i korzyści.

 

Wybierz jednego z najlepszych dyrektorów personalnych na godziny!

Usługa "Dyrektor HR na godziny" dostępna jest w ofercie HR Project. Firma oferuje profesjonalizm i eksperckie spojrzenie na sprawę.Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na ich stronę internetową i wypełnij formularz!

HR Project - agencja doradztwa personalnego i specjaliści w kwestii rekrutacji w branży IT. 

 

Agencja pracy w Toruniu – jakie są zalety współpracy?

Biura na wynajem – jak wybrać dobry lokal?

WhitePress Prawa