Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

wizytowka firmyWizytówka jest najbardziej bezpośrednią i klasyczną formą reklamy, dlatego zawsze warto mieć ją przy sobie. To dzięki niej można nawiązać tak istotny pierwszy kontakt z klientem.

Wizytówka jako szansa na pozyskanie klienta

Komunikacja wizualna w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna i ma znaczenie w kwestii kreowania wizerunku. Płatne reklamy czy marketing e-mailowy mogą sprawdzać się w pozyskiwaniu klientów, jednak tradycyjna wizytówka z dobrej drukarni jest nadal ważna i nie da się jej zastąpić rozwiązaniami online. Stanowi fundamentalny element każdego rytuału zapoznania. W biznesie ważne są relacje, a każde spotkanie biznesowe czy szkolenie to poznawanie nowych osób, nawiązywanie kontaktów i wymiana wizytówek. Nawet codzienna znajomość czasem przeradza się w biznesową relację, która okazuje się wartościowa. Jeśli chcemy zachęcić do kontaktu czy kontynuowania znajomości, warto zdecydować się na druk wizytówek

Podkreśl swój wizerunek

Dobrze zaprojektowana, a przede wszystkim ciekawa wizytówka wpływa na sposób postrzegania nas przez klienta. Druk wizytówek to przemyślany projekt, gdzie każdy szczegół musi być precyzyjny. Warto poświęcić dłuższą chwilę na przemyślenie tego, jak ma wyglądać wyróżniająca nas wizytówka. Czy potrzebujemy minimalistycznej wizytówki jednostronnej, czy może wizytówki dwustronnej z wyśrodkowanym logo lub dodatkowym kodem QR.

Wręczając elegancką, dobrze zaprojektowaną i schludną wizytówkę promujemy firmę, a tym samym uwiarygadniamy profesjonalizm i rzetelność. Wizytówka to nie tylko udostępnienie danych kontaktowych, to również pokazanie własnego logo i zaistnienie w świadomości klientów, a także konkurencji. To czasem dyskretne przypomnienie o firmie i jej ofercie. 

Druk wizytówek w wysokiej jakości

Poprzez druk wizytówek możemy pokazać, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. By to osiągnąć, potrzebny jest idealny projekt wizytówki. Większość drukarni drukuje wizytówki na białym papierze kredowym gwarantującym odpowiednią sztywność. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie papieru barwionego czy ekologicznego. Druk wizytówek na domowej drukarce nie zagwarantuje wysokiej jakości, a przede wszystkim autentyczności. Wybierając drukarnię, która świadczy usługi na wysokim poziomie mamy możliwość otrzymania produktu premium. Dodanie folii błyszczącej, matowej lub satynowej nie tylko uszlachetni wygląd wizytówki, ale także przyczyni się do jej trwałości.

WhitePress Prawa