Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

zarzadzanie firma
Co decyduje o sukcesie firmy? Sprawne zarządzanie czasem, zasobami oraz pracownikami jest wysoko na czele listy. Planowanie tego wszystkiego nie jest już na szczęście żmudnym, czasochłonnym zajęciem, w czym bardzo pomagają specjalistyczne aplikacje.

 

 

 

 

 

 

Co daje aplikacja?

FaciliTime™ to coś więcej niż zwykły planer. Aplikacja została zaprojektowana specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą usprawnić działanie swojej firmy. Oprogramowanie można zainstalować na smartfonie, komputerze albo tablecie, a połączenie wszystkich urządzeń w jedną sieć bardzo ułatwia komunikację i podział obowiązków.

Aplikacja to prawdziwe centrum dowodzenia, które obsługuje połączenia i zapewnia dostęp do CRM. Można w aplikacji stworzyć bazę klientów, zarządzać ich zamówieniami i na bieżąco uzupełniać firmową dokumentację. Komunikację ułatwiają zautomatyzowane szablony, a do tego w sieci można się połączyć z innymi firmami, co ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów i zdobywanie kolejnych rynków.

 

Planowanie i zlecanie

Aplikacja do zarządzania firmą nie jest dostępna wyłącznie dla właściciela. Korzystają z niej wszyscy pracownicy, bo chodzi właśnie o to, by każdy mógł na bieżąco śledzić przepływ pracy w całej firmie, otrzymywać informacje o aktualizacjach czy nowych zadaniach, mieć wgląd w dokumenty. To przyspiesza pracę i nie traci się już czasu na zbędną, papierkową robotę.

Aplikacja pokazuje, kto w danej chwili najlepiej sobie poradzi z realizacją zamówienia, i obejmuje to także pracowników w terenie, bo oprogramowanie podaje dokładną lokalizację i wyznacza optymalną trasę, tak by szybko dotrzeć do klienta, wykonać usługę albo odebrać ważne zamówienie. Z aplikacją łatwo rozdziela się zadania niezależnie od wielkości firmy, floty czy liczby pracowników – oprogramowanie zbiera dane i przetwarza parametry tak, by automatycznie wskazać optymalne rozwiązanie.

System mobilnego zarządzania pozwala utrzymać stałą łączność między biurem a pracownikami w terenie. Informacje dotyczące lokalizacji pracowników są stale aktualizowane, prócz tego aplikacja monitoruje ruch pojazdów i dba o bezpieczeństwo pracowników. Powiadomienia wysyłane są przez sms, e-mail albo w formie wyskakujących okienek.

 

Sześć zmian jakie elektromobilność wywoła w branży TSL

Wszystko, co warto wiedzieć o soli drogowej

WhitePress Prawa