Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Dla jednych ważniejsza jest praca, a dla innych - życie osobiste. Obecnie walczymy z tym, aby znaleźć złoty środek, który umożliwia nam pogodzenie obu czynności. Jest nim work-life balance, który ma jasno określone zasady. Jednak czy zdajemy sobie sprawę z tego, że uwzględnia on zdrowy sen? A dlaczego kwestia ta jest tak ważna?

 

 

cat-g64146e193_1280.jpg

Czym skutkuje brak równowagi między praca a życiem prywatnym?

Obecnie coraz częściej mówi się o tym, jak ważny jest zdrowy sen, ale czy wiemy, czym on tak naprawdę jest? Możemy go rozpoznać po tym, że rano budzimy się wypoczęci i pełni energii, a charakteryzuje się wysoką jakością, odpowiednią do wieku długością oraz głębokością. Wpływa na niego wiele kwestii, w tym także brak równowagi w naszym życiu. Objawia się to na wiele sposobów, w tym poprzez mniejszą motywację, zniechęcenie, a także problemy emocjonalne. Sprawia, że chcąc nadrobić stracony czas, pracujemy w nocy, a to przekłada się to na nieefektywny wypoczynek, przez co rano czujemy się zmęczeni. Wpadamy w błędne koło i wydawać by się mogło, że nie ma z niego wyjścia. Otóż jest! W pierwszej kolejności zaplanuj wszystko, a następnie zdrowo się wyślij!

 

Jak znaleźć czas na sen?

Dobra organizacja to podstawa i jest to sprawa oczywista! Jednak, czy zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób łóżko wpływa na nasz sen? Odpowiednio skomponowane miejsce do spania gwarantuje przede wszystkim właściwą regenerację zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym, przez co jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować i efektywnie pracować. Musimy jednak uwzględnić tutaj poduszki do spania, a o tym często zapominamy. Najlepiej sprawdzą się modele od Hilding Anders, gdyż wyróżniają się one wysoką jakością oraz unikalną budową. Dzięki temu są w stanie zagwarantować każdemu z nas właściwe wsparcie głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Uwzględniając osobiste preferencje przy wyborze, z pewnością znajdziemy produkt umożliwiający całkowite odprężenie ciała bez napięć oraz dodatkowej pracy mieści. W tym celu możemy postawić między innymi na poduszkę Antistress Carbon czy też Visco Balance.

 

Komfortowe łóżko - czyli jakie?

Najważniejszym elementem wyposażenia łóżka jest materac do spania, a unikalne wypełnienie oraz wyjątkowe właściwości gwarantuje nam Hilding Anders. W swojej ofercie posiada podłoża do spania, które wyróżniają się funkcjonalnością, innowacyjnością oraz ponadprzeciętnym komfortem w czasie użytkowania. We wnętrzu, np. Hilding Conga lub Hilding Boogie znajdziemy unikalne połączenia pianek, a w modelach takich jak Hilding Flamenco czy Hilding Pasodoble - sprężyny kieszeniowe. Hilding Anders zdaje sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest inny i ma inne wymagania, chociażby pod kątem stopnia twardości, dlatego oferuje cztery różne twardości! Są również modele odznaczające się dwoma twardościami oraz materace nawierzchniowe, umawiając najlepsze dopasowanie. Jedyne co musimy zrobić, to uwzględnić swoje preferencje!

Być może nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, ale na sen poświęcamy średnio ⅓ swojego życia. Szacuje się, że dorosły człowiek poświęca na niego około ośmiu godzin dziennie. Właśnie dlatego warto już dziś postawić na dobry materac od Hilding Anders!

Artykuł sponsorowany.

WhitePress Prawa