Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

To, jak prezentują się towary w sklepie, bezpośrednio przekłada się na ich sprzedaż oraz zainteresowanie Klientów. Meble ekspozycyjne powinny więc być wysokiej jakości, estetyczne, dopasowane do rodzaju asortymentu i przyjazne dla użytkowników – Klientów, ale też pracowników sklepów, często mozolnie każdego dnia porządkujących przestrzeń sklepu. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Dabew

Atrakcyjny wygląd

Klienci bardzo zwracają uwagę na ceny produktów, ale ich ekspozycja także ma znaczenie. Atrakcyjnie zaaranżowana wystawa przyciąga wzrok i zachęca do nabycia wyeksponowanych towarów, dlatego warto inwestować w ładnie zaprojektowane meble sklepowe i nie kierować się wyłącznie najniższym kosztem zakupu sklepowego wyposażenia. Meble ekspozycyjne od Dabew wyróżniają się ciekawą stylistyką, ale mimo oryginalnej formy doskonale współgrają z resztą sprzętów. Dostępne są też systemy półek i wieszaków, które można dowolnie modyfikować, dodając np. panele z innych materiałów, jak mdf, drewno, akryl, konglomerat czy naturalny kamień w eleganckim kolorze.

 

Funkcjonalność

Wygląd wyglądem, nie można jednak zapominać o praktycznej stronie sklepowych ekspozytorów. Meble i akcesoria zamówione w Dabew łatwo dostosować do specyfiki konkretnego sklepu i jego asortymentu, a przy projektowaniu wyposażenia pod uwagę brana jest także wielkość dostępnej powierzchni handlowej, jej kształt, preferencje klientów, oświetlenie wnętrza. Wygodnym rozwiązaniem są ekspozytory z funkcją regulacji półek i wysokości regałów, bo dzięki temu nowa ekspozycja będzie mogła mieć zupełnie inne ułożenie od poprzedniej.

 

Z jakiego materiału powinny być ekspozytory?

Najpopularniejsze są meble ekspozycyjne z metalu, jest to bowiem materiał o licznych zaletach. Metalowe ekspozytory są bardzo wytrzymałe, więc nie ulegają zniszczeniu gdy uderzy w nie wózek czy inny przedmiot. Szybko i łatwo można je wyczyścić, do tego powłoki wykonane z farb proszkowych używanych przez Dabew są higieniczne i nadają się do kontaktu z żywnością. Metalowe sprzęty są stabilne, proste w montażu i obsłudze, możliwe jest umieszczenie na nich naprawdę bardzo ciężkich przedmiotów, choć oczywiście musi to być ekspozytor o odpowiednich parametrach technicznych.

 

Dabew dostarcza wyposażenie sklepu skrojone na miarę według specyfikacji dostarczanych przez klienta, dzięki czemu aranżacja wnętrza nie sprawia żadnych kłopotów, nawet jeśli przestrzeń sklepu nie jest duża i nieustawna.

WhitePress Prawa