Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Konto bankowe online
Myślisz o tym, by zmienić swoje obecne konto bankowe? Znalazłeś w internecie wiele ciekawych ofert, ale nie jesteś przekonany, czy warto z nich skorzystać? Sprawdź, co przemawia za tym, by wnioskować o konto osobiste online – bez wychodzenia z domu! Myślisz o tym, by zmienić swoje obecne konto bankowe? Znalazłeś w internecie wiele ciekawych ofert, ale nie jesteś przekonany, czy warto z nich skorzystać? Sprawdź, co przemawia za tym, by wnioskować o konto osobiste online – bez wychodzenia z domu!

 

Dobre i tanie konto internetowe to sposób na to, by mieć swoje finanse zawsze pod ręką. Jak wybrać najlepszą ofertą? Gdzie szukać rachunków bankowych? Podpowiadamy!Dobra i tanie konto internetowe to sposób na to, by mieć swoje finanse zawsze pod ręką. Jak wybrać najlepszą ofertą? Gdzie szukać rachunków bankowych? Podpowiadamy!

 

Konto przez internet to szybkość i wygodaKonto przez internet to szybkość i wygoda

Za tym, by otworzyć konto przez internet, przemawia wiele czynników. Po pierwsze, nie musisz wychodzić z domu – możesz to zrobić, siedząc wygodnie na kanapie, oglądając swój ulubiony serial. Po drugie, jest to szybki i prosty proces. Samo wypełnienie wniosku zajmie Ci dosłownie kilka minut. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane osobowe i adresowe oraz dołączysz skan lub zdjęcie dowodu osobistego. Po trzecie, otwarcie konta online jest całkowicie darmowe, a dodatkowo możesz wybierać spośród wielu atrakcyjnych ofert – w tym darmowych rachunków bankowych. Wszelkie niezbędne dokumenty oraz umowę otrzymasz w e-mailu, a kartę dostarczy Ci kurier. Wystarczy, że umówisz się na wybrany przez Ciebie termin i miejsce odbioru.

 

Ranking kont osobistych – wybierz najlepszą ofertę

Jeśli nie wiesz, którą ofertę konta wybrać, z pomocą przychodzi ranking kont osobistych. Znajdziesz w nim kilkadziesiąt propozycji z różnych banków, dzięki czemu szybko i sprawnie porównasz konkretne oferty. Przyjrzyj się opłatom za otwarcie i prowadzenie rachunku, wydanie i korzystanie z karty do konta, wykonywanie przelewów online oraz wypłaty środków z bankomatów  w Polsce i na świecie. Zajrzyj również do zakładki Szczegóły oferty, by poznać zalety i wady danego rachunku oraz zapoznać się ze szczegółowymi opłatami za wykonywanie czynności bankowych online oraz w oddziale banku.

 

Konto internetowe? Skorzystaj z promocji bankowych!Konto internetowe? Skorzystaj z promocji bankowych!

Dobrym sposobem na znalezienie atrakcyjnej oferty są promocje bankowe kont osobistych. Banki bardzo często oferują atrakcyjne bonusy i nagrody rzeczowe w zamian za spełnienie kilku prostych warunków promocji. Przykładowo, za wykonanie określonej liczby przelewów lub dokonanie płatności kartą na wyznaczoną kwotę, możesz otrzymać solidną premię pieniężną (nawet kilkaset złotych) lub ciekawe nagrody. Często są to sprzęty elektroniczne, vouchery do sklepów internetowych oraz stacjonarnych, bilety do kina, zniżki do restauracji czy zwrot części środków za płatności kartą do konta.

 

Założenie konta przez internet jest naprawdę proste! Wybierz odpowiedni rachunek i złóż wniosek już dziś!