Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

BLIK
Zapewnienie klientom e-commerce odpowiednich rozwiązań płatniczych jest niezwykle ważne. Jednym z ważniejszych rozwiązań są płatności BLIK. Skąd ich popularność?

 

 

 

 

 

 

 

 

Płatności elektroniczne stają się coraz częściej docelowym i głównym wyborem klientów, kiedy przychodzi im zrobić zakupy – niezależnie od tego, czy mowa o sklepach internetowych, czy stacjonarnych. Bezgotówkowe transakcje są proste i szybkie i to właśnie tym cechom zawdzięczają swoją popularność. Jedną z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych form płatności jest BLIK.

 

Dlaczego warto postawić na płatności BLIK-iem?

BLIK stanowi nieskomplikowaną w obsłudze formę płatności. W przebiegu transakcji dokonywanych drogą internetową nie trzeba wpisywać numeru konta odbiorcy gotówki, podawać jego nazwiska czy adresu ani poświęcać czasu na wymyślenie tytułu przelewu i nierzadko przepisywanie ciągów cyfr i liter będących oznaczeniem konkretnej transakcji. Wystarczy jedynie podać w specjalnym okienku sześciocyfrowy numer generowany każdorazowo od nowa poprzez wybór odpowiedniej opcji w aplikacji banku, następnie zatwierdzić transakcję w tejże aplikacji i… gotowe!

Płatności BLIK-iem to także gwarancja bezpieczeństwa transakcji. Odbiorca przelewu nie ma dostępu do danych nadawcy, a przelew jest szyfrowany tak, by informacje w żaden sposób nie wyciekły poza transakcję. Ponadto w przypadku, kiedy zakupiony produkt zawiedzie kontrahenta i zostanie zwrócony, uproszczona zostaje również procedura zwrotu gotówki.

              

Płatności BLIK-iem w systemach płatności online 

Jeżeli zdecydujesz się na udostępnienie klientom Twojego sklepu płatności BLIK-iem, sprawdź, w jaki sposób serwis Przelewy24 mógłby przynieść Ci pomoc. Wejdź na https://www.przelewy24.pl/ i zapoznaj się z ofertą.

 

Stworzenie własnej wizytówki – co musisz wiedzieć?

Samochód na minuty w Gdyni – jak wynająć?

WhitePress Prawa