Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Transport Zmarlych
Śmierć bliskiej osoby to głębokie przeżycie, niejednokrotnie szok i ogromny ból. Zanim jednak rodzina będzie mogła skupić się na swoich emocjach, musi przygotować pogrzeb, wykupić miejsce na cmentarzu, wybrać trumnę, strój dla zmarłego, powiadomić wszystkich o dacie i miejscu ostatniego pożegnania, zorganizować stypę. To bardzo dużo, gdy brak sił nawet na to, by sprostać zwykłym, codziennym czynnościom.

 

 

Wszystko staje się jeszcze trudniejsze, gdy ciało zmarłego trzeba sprowadzić zza granicy. Jak zorganizować transport zwłok z Włoch? Jak dopiąć wszelkie formalności, by cały proces odbył się sprawnie, humanitarnie i zgodnie z przepisami, jeśli nie zna się tamtejszego prawa, ani nawet języka?

 

Charon - przewóz zmarłego z Włoch

Z odpowiedziami na wszystkie powyższe pytania i wątpliwości przychodzi firma Charon ze Szczecina. Zajmuje się ona profesjonalną obsługą transportu wraz z organizacją niezbędnych dokumentów oraz pozwoleń. Wykorzystując znajomość zasad, które obowiązują we Włoszech w związku z wywiezieniem ciała poza granice kraju, a także kontakty z tamtejszymi zakładami pogrzebowymi, firma zajmuje się kompleksowo sprowadzaniem zwłok z Włoch. Po podpisaniu umowy i uiszczeniu opłaty, pozostanie Ci tylko czekać na powrót zmarłego. Możesz w tym czasie zadbać o przygotowania do pogrzebu lub jego również powierzyć firmie Charon, która od kilkunastu lat prowadzi międzynarodowe usługi pogrzebowe.

 

Transport zwłok z Włoch - cena

Z uwagi na złożoność procedur, ostateczny koszt sprowadzenia zwłok z Włoch ustalany jest indywidualnie. Pod uwagę brana jest odległość między miejscem zgonu a punktem docelowym oraz inne okoliczności, w tym również ewentualna kremacja na ternie Italii. Ile zatem kosztuje sprowadzenie zwłok z Włoch? Cena w firmie Charon zaczyna się od 9800 zł, ale obejmuje nie tylko transport, lecz również pełną dokumentację, w tym akt zgonu, orzeczenie lekarskie o naturalnej przyczynie zgonu, urzędowe pozwolenie na przewiezienie zwłok przez granicę oraz dokument potwierdzający prawidłowe zamknięcie trumny w obecności włoskiego stróża prawa.

W sprawie wyceny, a także, by uzyskać więcej szczegółów, skontaktuj się bezpośrednio z firmą Charon. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie https://www.funeral.com.pl/sprowadzenie-zwlok-z-zagarnicy/transport-zwlok-z-wloch. Powierz sprowadzenie zmarłego specjalistom i skup się na tym, co teraz naprawdę ważne.

 

Jak robić dobre zdjęcia telefonem

WhitePress Prawa