Porady
Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Tworzenie stron internetowych
Marketing internetowy to nic innego jak prezentacja oferty firmowej czy też promowanie firmy w sieci. W dzisiejszych czasach dostęp do Internetu ma praktycznie każdy, co pomaga dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców, którzy mogą być Twoimi potencjalnymi klientami. Warto wspomnieć, że większość osób poszukujących określonego produktu lub usługi, sprawdza i porównuje oferty zamieszczone w Internecie.

 

 

Brak posiadania strony internetowej lub wizytówki w sieci skutkuje stratą masy potencjalnych klientów. Niestety na polskim rynku wciąż jest jeszcze wiele firm, które nie dostrzegają potencjału reklamy w Internecie. Wynika to z niedostatecznej wiedzy na temat marketingu internetowego i przekonania o promowaniu marki w nieco przestarzały sposób, bo przecież ani ulotki, plakaty, czy też reklama w prasie nie ma tak szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Takie przedsiębiorstwa są po prostu niewidoczne dla klientów szukających informacji o ich produkcie lub usłudze. Profesjonalnie przygotowana strona internetowa, przełoży się na zwiększenie sprzedaży i zysków.

 

Dlaczego warto tworzyć strony www na WordPress?

WordPress jest najbardziej popularnym i sprawdzonym system CMS. Dlaczego? WordPress to system zarządzania treścią, który pozwala osobom nie mającym nic wspólnego z programowaniem w prosty sposób wprowadzać zmiany na stornie. CMS to skrót od Content Management System. Dzięki temu systemowi można w łatwy sposób zarządzać treścią strony internetowej Panel administracyjny WordPress to miejsce, w którym klient może stale aktualizować swoja stronę internetowa, dodawać nowe artykuły czy ogłoszenia. Wszystko to bez wiedzy w zakresie programowania. Te niebywale atuty sprawiły, że system CMS WordPress zyskał popularność na całym świecie.

 

Ile wiec kosztuje strona internetowa postawiona na WordPress?

Cena strony internetowej zależy od wielu czynników, które wpływają na jej funkcjonalność i wiążą się z większym wkładem pracy programisty.

    Wyróżnia się kilka elementów, które mają wpływ na koszt wykonania strony:
  • kto wykona stronę – bardzo ważny aspekt, powinny być wykonywane przez profesjonalistów (to gwarancja najlepszej jakości),
  • jak powinna wyglądać strona internetowa (rozbudowana strona, wizytówka, strona ze sklepem internetowym itp.),
  • obszerność oferty – strony firm z rozbudowana oferta będą wiązały się z wyższym wkładem pracy niż strony z mała oferta,
  • funkcjonalność strony (formularz kontaktowy, Mapa Google, galeria zdjęć, ilość podstron itd.),
  • grafika strony
  • czas wykonania – błyskawiczne wykonanie strony może wiązać się z dodatkową opłatą (standardowy czas przygotowania strony w zależności od jej skomplikowania wykosi około 20 dni),


Jak widzisz,cena strony WordPress jest zależna od kilku różnych elementów. Przykładowa ofertę, profesjonalnie wykonywanych stron możesz znaleźć tutaj.

 

Na czym polega obsługa serwisowa maszyn rolniczych?

Jak przeprowadzić ofertowanie klienta online. Recenzja modułu ofertowania SalesWizard CRM